View Single Post
  #137 (permalink)  
Vechi 01 dec 2011, 20:12:11
mihalcea maria's Avatar
mihalcea maria mihalcea maria este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 28 iul 2010
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 51
Dieta: calculat calorii
Date: 165cm, 94kg
Mesaje: 123
Aprecieri acordate: 5
Am fost apreciat(a) de 15 ori in 6 mesaje
Implicit Re: Jurnal mihalcea maria

Buna draga jurnalule. Am zis ca o sa imi fac timp, dar de unde? Tot timpul se gaseste cate ceva. Sunt putin suparata pe mine, pentru ca nu mai am ambitia pe care am avut-o atunci cand am slabit cele 30 de kg. M-am cramponat la 73kg. si acul cantarului nu se mai misca de loc (bineinteles in jos). Am ramas la acelasi nr. de chilograme de luni intregi. Nu stiu cum sa procedez,mai ales ca acum ma confrunt si cu o foame teribila. Imi este foame toata ziua si nu stiu ce sa ma fac. Ma lupt eu si cu mancarea ,macar sa raman la chilogramele astea. Nu imi convine, dar ce sa fac? Nu mai pot. Am spus la doctor si mi-a spus ca este pe baza de stres si mi-a dat niste pastile pentru stres , am inceput sa le iau dar deocamdata nu vad nici o ameliorare. mai astept putin si daca nu merge o sa ma duc iarasi la doctor sa vedem ce este de facut. Asa ma simt bine, analizele sunt bune , dar imi este o foame de lup. Sper sa reusesc sa trec si de acest hop. noapte buna ,dragul meu jurnal,la tine mai imi spun si eu pasul ca nu am la cine ,pentru ca toti au probleme si nu mai au nevoie si de ale mele. Pa , noapte buna.