View Single Post
  #13708 (permalink)  
Vechi 03 ian 2013, 21:14:32
Rallara's Avatar
Rallara Rallara este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de niculina04 Vezi mesajul
Ma bagarati in ceatace dadu mama peste voi?hm.....eu cred ca de la tete(nu gasii e-ul ala cu palarie) va pleaca tot,calmati-va si apoi o sa aveti spor..........Ralucel si eu ieri noapte la 12h cand am bagat cred ca 700 calorii in 20 min ma gandeam la tine "ea poate ,eu de ce nu pot"si mai infulecam ceva cert este ca pana la 13h azi nu-mi trebui manacare.............haideti fetelor ca se poate,va si sunt alaturi de voi orice ar fi.........unirea fortelor malefice impotriva kg
Super tare Niculici
Nu, ca sunt ok... numai sunt nervoasa ca azi nu mi-a iesit ce mi-am propus, nici tu sport, nici dieta... si sunt si cu sindromul dinaintea rusilor... si nu am dispozitie buna... dar trece... pana in 10 ma suportati voi cumva.
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui Rallara:
niculina04 (03 ian 2013)