Subiect: Jurnal andra
View Single Post
  #13826 (permalink)  
Vechi 12 apr 2012, 21:23:16
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: Jurnal andra

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul

Salut Da, poti sa sti Eu am fost cam cu multe treburi saptamana asta si nu prea am avut timp sa intru
Am avut liber ca ei au sarbatorit. Eu tin duminica
Nu ...stiu ca nu e ok, dar post eu nu am mai tinut de mult... tin minte cand eram in Ro tineam, aici...nu.
Pai de abia astept sa facem ouale rosii. Nu vreau alte culori. Doar rosii
Duminica dupamasa ajunge nasa si nasul meu la noi, o sa stea pana miercuri, deci mi-am luat 2 zile liber sa stau cu ei.
tu ? Unde o sa fi duminica?
Nici eu nu am tinut post...Consider ca pot tine post cu sufletul.Ca degeaba postesc la mancare daca am sufletul pacatos, zic asa, ipotetic....

Daaa, maine fac si eu ouale, dar eu le fac si colorate si am luat si o vopsea marmorata, sunt curioasa cum o sa fieImi place asa mult sa vopsesc oua si sa fac pregatiri pentru Pasti...De maine incep si eupregatirile

Eu duminica si luni o sa fiu schimbul 1 la serviciu, iar marti si miercuri schimb 3, deci aici petrec Minunea Nu cu familia....Bine macar ca pot merge si eu dimineata la Pasti,la Biserica...M-as duce si la slujba,seara, dar as fi la pamant a doua zi la munca asa ca....nu o samerg
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]