View Single Post
  #13991 (permalink)  
Vechi 30 dec 2012, 17:59:54
elleny's Avatar
elleny elleny este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 14 oct 2011
Locaţie: hateg, Romania
Vârsta: 34
Date: 1.70cm, 61kg
Mesaje: 2
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Imi doresc sa slabesc!!Ajutor,va rog

Multumesc frumos pentru incurajarile voastre!Stiu ca daca imi impartasesc problemele,voi primi sfaturi benefice si incurajari,acesta e lucrul de care am eu cel mai mult nevoie.

Anaralu29,ai dreptate,arat(inca) bine la 1.70,dar totusi nu mai sunt multumita de corpul meu asa cum eram odata.Cea mai mare problema la mine este ca slabesc foarte greu si ma ingras foarte repede.Si dupa cum spui dieta se incepe de AZI!! dar eu tot timpul spun ca incep de saptamana viitoare,sau peste cateva zile.Sau de exemplu mananc azi foarte multe dulciuri,beau cola..etc deoarece spun ca nu e nimik,de luni incep dieta.De exemplu acum m-am hotarat sa incep imediat dupa sarbatori(Revelion) dar nu stiu cata vointa voi avea....

Anes,multumesc pentru incurajari...dupa cum spuneai,in legatura cu infometatul,deja am facut acest lucru de cateva ori.Am tinut o dieta care consta in consumarea aceluiasi aliment o intreaga zi(luni cartofi,marti iaurt,miercuri grapfruit..etc) dar din pacate dupa 4 zile nu am mai rezistat.....sper sa gasesc acea vointa de care am nevoie!!