View Single Post
  #14 (permalink)  
Vechi 21 aug 2012, 19:05:21
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: RAPORT LA MENTINERE-VentoFreddo

buna jurnalule,nu am ce sa raportez azi ca am mancat ce am scris de ieri..doar ca la pranz nu am avut cicoare,doar rosii,somon afumat,vin alb si in plus o felie de pesmet (fresella).
azi am fost numa treaba treaba si iar treaba,amr 2 zile peste o ora iesim la restaurant,maine raportez ce am mancat.
Citat:
Anterior postat de vera37 Vezi mesajul
neatza vento!
felicitari pt slabit si multa bafta cu mentinerea
Buna Vera,multumesc din suflet!
Citat:
Anterior postat de losefat Vezi mesajul
Vai, dar suna delicios!
Da-mi adresa sa vin la tine...daca imi gatesti asa bine...ma mut la tine pana slabesc!
Cat despre fructe la cina...da stiu si eu ca nu e k...dar eu iubescfructele, le-as manca oricand...imi place tare pranzul...yammmy
no..eu gatesc somonu afumatin sensul ca-l iau din confectie si il asez pe farfurie,ornat cu rosii De gatitul iepurelui se ocupa sotulte lingi pe degete cu adevarat..aici se numeste coniglio alla cacciatore(iepure vanatoresc),e una din carnurile fara grasime aproape deloc,si e si delicioseu il ador(bine,hai..si pe sot..da in principal pe iepure ).
Citat:
Anterior postat de Exp Vezi mesajul
Bonjour!

Felicitari pentru mentinere. M-ai dat gata cu iepurele :-)))) Nu am astfel de veleitati. Recunosc, la specialitati nu ma pricep, dar mi-ar placea sa gust

Succes in continuare si imbratisari virtuale pentru Cami (daca poti)!
Pupici,
Cristina
Buna,Cristina,hai ca mai ai putin pana la 300 si iti trimit mailul ei.Cred ca e in concediu ceva,ca imi pare in automat la mailul ei ca ar biroul inchis,revine in septembrie
I-am scris si Emmei mai sus,e delicios iepurele.La inceput nu prea mancam pt ca il vizualizamadica asa,un iepuras pufos si dragalas,si nu reuseam sa mananc..pe urma m-am gandit sa nu fiu ipocrita,ca si puii sunt dragalasi..si curcaneii..si toate animalutele..atunci daca nu sunt vegetariana o sa mananc si orice carne,ca nu le ucid eucu filozofia asta anul trecut am mancat si carne de cal
Citat:
Anterior postat de azra Vezi mesajul
neata Emilush
felicitari pt kg slabite si mentinere cat mai usoara..
pupici cu lipici
Multumesc iubitaPupicii ti-i restituiesc acuma,lipiciul cand ajung acasa
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat