View Single Post
  #14 (permalink)  
Vechi 09 mar 2010, 20:23:20
ras_cristalin's Avatar
ras_cristalin ras_cristalin este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 aug 2009
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Mancare sanatoasa
Date: 171cm, 84.3kg
Mesaje: 6.253
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 163 ori in 79 mesaje
Implicit re: Kore -Jurnalul meu...Vreau si POT!!!

Citat:
Anterior postat de kore Vezi mesajul
Am revenit
scurt si la obiect o sa dau raportul
am mai slabit un kg...20 more to go
ieri am papt cam putin pt ca nu am ajuns acasa la pranz asa cum am preconizat, deci a trebuit sa imi impart pachetelul in 2 si sa beau multa apa...a fost ok in conditiile in care am reusit sa rezist mancatului dupa ora 9...sunt atat de mandra de mine
tot ieri...m-am apucat serios de sport: 150 abdomene, the walking program recomandat de Ianna undeva pe forum plus ora mea zilnica de plimbare pana la scoala si inapoi. La inceput am crezut ca programul "de mers" e super simplu dar soc: NU E! (chiar am febra musculara la pulpe)
Azi am am avut timp de gatit si am facut papa bun: o combinatie de piept de pui, spanac, ardei gras, morcov, orez si ulei de masline...stiu ca suna ciudat dar a iesit bun bun
acum beau un ceai si ma pun la curent cu ce mai discuta slabutele pe forum...si bineinteles o sa fac si exercitiile
intrebare pt slabute: ce exercitii recomandati pt partea interioara a pulpelor?
Nu suna ciudat ce ai facut tu de mancare asa papa slabutele pe aici. Tot ce e sanatos suna delicios pe aici
Bravo pentru kg parcurse pana aici si drum bun mai departe !
Acolo se fac greu muschi apuca-te de alergat sau continua sa start walking si faci muschi peste tot
__________________