Subiect: Jurnal Tinky
View Single Post
  #14 (permalink)  
Vechi 23 nov 2010, 14:36:59
Tinky's Avatar
Tinky Tinky este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 04 nov 2010
Locaţie: Piacenza, Italia
Vârsta: 38
Dieta: Dukan - croaziera
Date: 170cm, 63.8kg
Mesaje: 1.402
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal Tinky

Citat:
Anterior postat de andra71 Vezi mesajul
Buna Andreea!Am intrat sa te vizitez si la tine in casuta...si eu am avut una in primavara dar cum nu am avut timp sa il folosesc sa inchis..si eu am o fata de aproape 19 ani care a venit cu noi in Franta lasand in urma un iubit dar cu prima ocazie sa reintors in tara unde se chinuie si nu vrea sa revina fara el..el este inca la Liceeu deci imagineazati situatia...din aceasta cauza am renuntat si eu la dieta precedenta...ai sa vezi ca soarta le rezolva pe toate..tu de cite zile faci faza de atac?
Bine ai venit in casuta mea, Andra !
Sa-ti traiasca fata si sa ai parte numai de bucurii din partea ei! Asa-i cand esti indragostita Cu atat mai mult cu cat ea e si mai tanara. O sa vina timpul cand o sa realizeze cat de greu este in tara si ca situatia de acolo nu le ofera un viitor prea insorit si o sa vina cu tine in Franta. Cel putin eu asa cred. Incearca s-o sustii si ai sa vezi ca o sa fie bine pana la urma, nu iti fa prea multe griji
Eu am tinut 8 zile de atac, iar acum sunt in a 4-a zi de PL, deci a 12-a zi de dieta. O sa tin 5 zile PP, 5 zile PL. E mai greu, dar rezultatele ar trebui sa fie mai rapide. Prea multe kilograme nu am dat jos, dar azi a inceput si acea perioada a lunii, si nu o sa ma mai cantaresc vreo cateva zile pt ca rezultatatul s-ar putea sa ma demoralizeze. Organismul retine multa apa in aceasta perioada, si deci cantarul s-ar putea sa arate mai mult decat ar trebui. In schimb simt ca s-a mai dus burtica, si pantalonii stau mai lejer pe mine. Eu ma simt super asa, nu am probleme de nici un fel si deja m-am obisnuit cu stilul asta de alimentatie. M-am interesat pe internet despre diverse retete mai sofisticate pt aceasta dieta, gandindu-ma anticipat la sarbatorile care bat la usa. Chiar maine o sa incerc ceva. Te pupic si mult succes in lupta cu kilogramele :*