View Single Post
  #14 (permalink)  
Vechi 24 feb 2009, 23:32:54
monix's Avatar
monix monix este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 17 feb 2009
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 55
Dieta: Montignac
Date: 169cm, 102kg
Mesaje: 12
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit

Buna fetelor....si eu ma chinui de multi ani cu dietele! Am incercat de toate si toate au functionat, dar am o problema cu mentinerea! Slabesc intre 15-25 de kg in 6-8 luni si apoi incep sa pun 1-2 pe luna, ma descurajez, incep sa mananc ffff multe prostii si pana la urma in maxim 1 an ajung de unde am plecat!
Sigur ca de data asta sper sa fie diferit...mai ales ca in ultimii ani mi-am mai schimbat din obiceiuri si nu mai mananc prostii decat in perioadele de ingrasare! Anul asat am debutat cu dieta Daneza pe care am reusit s-o tin doar cateva zile (mare prostie de dieta) pentru ca eram disperata de foame si nici nu puteam dormi! Dupa ce am renuntat m-am apucat sa citesc cartea lui Montignac si acuma incerc sa-l urmez...zic incerc pentru ca mai fac si abateri. Intr-un fel nu ma deranjeaza aceste abateri f tare deoarece spre deosebire de alta data nu ma mai grabesc sa slabesc si doar incerc sa-mi schimb obiceiurile, sa fac alegerile corecte.

Cred ca v-am impuiat capul destul cu toate "slabiciunile" mele, promit ca in viitor sa fiu mai constructiva.

Sexul nu este setat. monix, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].