Subiect: Jurnal kasty
View Single Post
  #14 (permalink)  
Vechi 01 feb 2012, 15:18:04
kasty's Avatar
kasty kasty este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 ian 2012
Locaţie: Craiova, Romania
Dieta: nu stiu inca....
Date: 164cm, 68.60kg
Mesaje: 735
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 30 ori in 25 mesaje
Implicit Re: Ma mandresc cu mama mea!

Citat:
Anterior postat de Gabitza84 Vezi mesajul
Nu trebuie sa te descurajezi, gandeste te de fiecare data cand vrei sa renunti, la cat de mult iti doresti sa arati bine, sa te simti ok in pielea ta. Eu de exemplu, de fiecare data cand simteam ca numai pot, sau in perioadele de stagnare(ca au fost si de cateva luni pana am dat jos primele 12 kg si apoi am stagnat iar 1 an si brusc in cateva luni am mai dat jos 10 kg,deci, in decurs de 2 ani si un pik am slabit 22kg) ma gandeam la glumele proaste care se faceau pe seama mea, la cat de prost ma simteam si crede ma ca nu mi mai venea cheful sa mananc, incearca, in momentele cand simti ca nu mai poti, sa probezi pantaloni in care nu intri si exemplele pot continua....eu cel putin asa am reusit sa slabesc. Cu siguranta pe langa faptul ca nu te simti bine in pielea ta, mai sunt si alte motive, incearca tot timpul singura sa te incurajezi, tu nu trebuie sa slabesti nici pentru sot, copii, familie, in primul rand pentru tine.Mult succes si nu te lasa invinsa, cu siguranta poti!!!!!Distractie placuta la munte!
Buna Gabitza!
Chiar nu e vorba de alte motive, decat faptul ca nu sunt multumita de mine, de faptul ca arat asa si ca nu sunt suficient de ambitioasa sa lupt cu mine pentru ceea ce imi doresc.Deja au trecut 2 sapt de cand m-am inscris si nu am slabit deloc, datorita mie recunosc. Dar vreau sa schimb asta si am vazut atata sustinere aici pe site si atatea fete care incearca sa te ajute incat sunt convinsa ca de acum se va schimba ceva si la mine. Deja incerc sa mananc sanatos chiar daca nu am o dieta sper ca rezultatele vor incepe sa apara.
Asta ramane de vazut la urmatorul cantar....
Numai bine si bafta la slabit tuturor.