Subiect: Jurnal angieee
View Single Post
  #140 (permalink)  
Vechi 03 apr 2013, 22:42:47
angieee's Avatar
angieee angieee este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 20 apr 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 38
Dieta: nu mai mananc dupa 22:00
Date: 167cm, 51kg
Mesaje: 78
Aprecieri acordate: 96
Am fost apreciat(a) de 11 ori in 11 mesaje
Implicit Re: Jurnal angieee

Citat:
Anterior postat de emoduck Vezi mesajul
Aseara si azi dimineata am cam dat-o in bara cu dieta.. aseara cele doua prietene ale mele au iesit in oras impreuna fara sa ma invite si pe mine asa ca mi-am varsat naduful pe o bucatica de ciocolata, iar azi dimineata m-am cantarit si de suparare am papat brownie.
Probabil o sa bag azi 2-3 reprize de sarit coarda cate 5 minute si ceva pedalat ca sa remediez situatia.
Cu deciziile radicale gandeste-te bine de ce-ti doresti lucrul ala si incearca sa-ti gasesti asa motivatia si curajul de a actiona.
Acum ma bag la un film, te pup si ai grija de tine
Offf. si tu esti sensibila ca mine? Nu are rost sa te superi pe tine, doar pt ca s-a intamplat s-a intamplat sa iasa prietenele tale Oricum, eu as fi mancat o ciocolata intreaga daca m-ar fi deranjat ceva, deci tu esti ok, nu mai fi asa aspra cu tine!!:*:*:*
Mersi mult pentru sfaturi, chiar ma ajuta mult dar problema mea e ca nu am curaj, nu am curaj sa fac ceva pentru mine
Orice decizie o sa iau, o s-o regret... offf.. sunt terminata psihic.. innebunesc in ritmul asta.. in fiecare zi iau o decizie, apoi o regret si iau alta decizie si o regret si p-aia... si tot asa...