View Single Post
  #140 (permalink)  
Vechi 23 aug 2010, 20:35:59
bathsheba20's Avatar
bathsheba20 bathsheba20 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 29 iul 2010
Locaţie: Londra, Anglia
Vârsta: 36
Dieta: hipocalorica
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 972
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 22 ori in 11 mesaje
Implicit Re: In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba

Citat:
Anterior postat de lovemyself Vezi mesajul
Foarte frumos ai spus-o..bravoo

Asa e draga mea..in primul rand este vorba despre ceea ce vrem noi pentru noi..ca nu are importanta daca ti-a zis nu stiu care ca esti grasa sua nu stiu care ca lasa ca arati oki..pana l aurma nu ei traiesc in pielea noastra..noi insane..si daca vrem cu adevart sa ne fie bine vom reusi sa depasim toate obstacolele aparute si care vor interveni pe parcurs...
Daca stim unde vrem sa ajungem trebuie sa privim doar intr-acolo..si restul va veni de la sine..

Hia ca suntem mai puternice decat niste pofte tranzitorii,decat un dulce aparent inofensiv(dar care ne tine in loc)..decat niste scuze inventate de noi.

Te pup cu drag si sa avem spor

Pupici
da,si eu spun ca trebuie sa fim puternice.eu in general sunt o tipa mai puternica si poate cateodata ceva mai dura,atat cu mine cat si cu cei din jurdar asta m-a invatat si viata.sa fiu putin transanta.dar nu iti imagina ca sunt exagerata...numai ca la fel cum viata m-a invatat sa fiu putin mai dura(la suprafata cel putin ),la fel vad ca m-a invatat sa imia scund sentimentele in mancare.de fapt nu viata m-a invatat asta,dara s putea spune ca m-a determinatdar mi-am dat seama cat de slaba eram de fapt facand asta.si cum sunt taur,sunt deci foooarte incapatanata.si ma gandeam eu asa:pai uite cate fete pot face asta.eu nu??nu cred,pot si eu.si apoi au venit bineinteles nelipsitele bete in roate"dar nu trebuie sa slabesti" sau "vai dar tre sa tii regim toata viata" etc etc...si evident ca mi-au alimentat incapatanarea.cred ca cele mai mari reusite ale mele le-am avut in viata atunci cand oamenii s-au indoit de capacitatea mea ca pot face acel lucru.si de obicei nu numai ca l-am facut,dar l-am facut mai bine decat ma asteptam si eu.asa ca eu as vrea sa fie si acest episod din viata mea sa fie unul dintre exemplele pe care le voi da mai tarziu
eu te pup dulce!si iti urez o seara minunata
__________________
Don't dig your grave with your own knife and fork
In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba
bathsheba20, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2381 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1864 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]