View Single Post
  #140 (permalink)  
Vechi 01 feb 2012, 20:19:28
mihalcea maria's Avatar
mihalcea maria mihalcea maria este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 28 iul 2010
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 51
Dieta: calculat calorii
Date: 165cm, 94kg
Mesaje: 123
Aprecieri acordate: 5
Am fost apreciat(a) de 15 ori in 6 mesaje
Unhappy Re: Jurnal mihalcea maria

In sfarsit mai am intrat si eu pe aici. Nu prea mai am timp deloc,munca,munca si iar munca. Dar acum am putin timp liber si loc la calculator si am zis sa mai intru si eu putin.
Draga jurnalule,ma simt obosita la maxim,turele astea de noapte ma obosesc cumplit. Cand eram mai tanara nu le simteam asa de greu, dar acum nu mai pot am obosit. Am obosit sa fac fata tuturor problemelor mele. Acum pe langa celelalte probleme mai m-am pricopsit cu inca una in plus. Am facut o ecografie la sani si stupoare ..... sunt plina de noduli. Sunt speriata, recunosc dar n-am ce face, merg inainte. Incerc sa ma incurajez singura,dar am zile cand parca mi s-au inecat toate corabiile. Sincera sa fiu , ma bucur ca am putut sa intru putin pe calculator, pentru ca aici pot sa ma descarc sufleteste,nu vreau sa-i nelinistesc si pe ai mei. Asa ca acum ma simt putin mai usurata. Nu stiu cand o sa mai intru ,eu as vrea dar nu prea am loc la calculator fiindca este ocupat mai tot timpul si nu numai ,cand este liber nu am eu timp si tot asa. Noapte buna ,draga jurnalule.

Ultima dată editat de mihalcea maria; 01 feb 2012 at 20:25:46.