View Single Post
  #1405 (permalink)  
Vechi 17 dec 2012, 21:31:02
niculina04's Avatar
niculina04 niculina04 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 sep 2011
Locaţie: ????????, Romania
Date: 161cm, 91.9kg
Mesaje: 5.938
Aprecieri acordate: 6.584
Am fost apreciat(a) de 4.410 ori in 2.720 mesaje
Implicit Re: Jurnal niculina04

Ceau fetelor,chiar dc nu ma vizitati stiu ca ma cititi
Asa de fericita sunt de toate laudele primite de la voiiar asta ma face sa lupt pana ajung acolo unde imi doresc vreau sa fiu cea de acum 7 ani ,o slabuta
Atat de obosita am fost asta seara dar nu m-am lasat am trecut la sapt 2 cu Carmen vai ce grele sunt exe alea ,in 14 min sunt tot o apa+ca mai lucrez dupa un picut aripioarele(care ma inebunesc)picioarele si burtica (care e imensa,colacei )+ca incerc sa pap cat de sanatos pot si fara excesema simt asa de bine de cand am inceput iar sa slabesc ,parca sunt mai vioaie ,am incredere mai mare in mine si altele
Sunt asa de casa e goala fara tati ,il sunai de 5 ori in 4 oresi mai tre sa-l sun de cateva ori sa vad cum ajunge,mama ei de viata cat ii de grea ,dar munca ne face sa simtim ca traim cu adevarat
Toate astea fiind spuse ma duc langa printese ,asa am nevoie de niste imbratisariparca as fi eu copilul
Voi ce meniu va faceti de sarbatori?eu ma gandesc la ceva bun pt mine:sarmale cu ciuperci si carne de puicat sunt de bune...........hm,lasa ca mai avem o sapt
O seara frumoasa si ne auzim maine dupa ce fac plimbarica matinala(daca nu ploua)
__________________
RINA I
talie - 82
colac-105
bust -102
brat - 35
picior- 61
niculina04, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2413 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1896 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1639 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui niculina04:
Rallara (17 dec 2012)