View Single Post
  #14120 (permalink)  
Vechi 01 iun 2013, 20:18:47
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

BUna,iubitele
LA MULTI ANI COPILASILOR!!!Ce mi-e dor de David
Eu sunt bine,parca m-am mai dezumflat cumva..sa scriu si meniul de ieri si azi..
ieri:
md-capsuni si 2 caise
pranz-peste fript(bacalà),rosii,ceapa si 2 felii paine integrala cu 5 cereale(e calda si nu ma abtin)
gustare-caise
cina-un iaurt cu fructe indulcit cu fructoza+o pungulita de naut copt

azi:
md-cirese
pranz-megasalata(rosii,castraveti,ceapa verde,ume) plus 100 gr de hamsiiplus o felie de paine integrala 5 cereale
gustare-cateva cirese
cina-branza tare cu ceapa verde

Mi-am cumparat cel mai sumar costum de baie un peticut de slip Plaja e peste strada,azi mi-am luat numai prosopul si tzup vreo ora..o iau incetisor ca nu m-am expus pana acuma..pana pe 20 am timp de bronzat,al meu ma prefera albamereu se plange ca ma bronzezsi ca fac topless are ceva de zis pe sub mustati,da cine il aude

Citat:
Anterior postat de manumanuela Vezi mesajul
Buna seara fete dragiIntru sa va pupacescun pic.Ieri n-am mai intrat,am venit la 20.Apoi m-a sunat ca incep la 5.30.Sunt obosita dar nu ma plang,ca sunt ore suplimentare,se platesc.Sa dea Domnul sa fie bine de acum incolo si sa nu mai ploua,sau macar sa fie ploaie curata.
Emi,aici pestele se vinde cu tot cu cap daca e intreg.Daca e file,nu,ptr ca ,in cazul asta kg e mai scump,ca pestele intreg.Nu stiu ce sa zic.Eu in toti anii astia n-am intalnit vanzator care sa ma pacaleasca.De ex somonul,ori il iau file,ori rondele,ori intreg,cu tot cu capCand iei peste intreg,te intreaba ,ce sa-i faca,il curata,il taie rondele,file.Ba cate unu,imi mai dadea si o retetaSunt f amabili vanzatorii pe aici,nu stiu pe la tine .Nu stiu daca te-am lamuritMaine ,sper sa am timp sa intru sa vad si eu pufosenia Angelei
Va pup,ma duc la nani,e tarziu,dar acum am terminat de gatit,intins,strans rufe etc.Maine ,de la capatpupNoapte buna
era un file frumos,se vede ca am eu fata de fraiericasau poate fiind statiune turistica,le merge si asa..sunt o groaza de englezi,nord europeni si rusi..si inca nu e sezon,cred ca in august aici nu poti arunca un ac
App,si cantaritul la farmacie aici e un euronu 20 centi ca la tine De amabili sunt amabili,toti
Pupicei si spor la toate,bani si treburi!
Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul

Ai de gand sa stai acolo pana la iarna?
: nu iubita,pe 20 mergem acasa si poate vara asta ajung si la Paris,de cand vreau..sigur ajung in AUstria,da cu treburi..cateva zileBine ca e in zona de munte si Austria vara e minunata,ai ce vedeaAm zis ca anul asta ma tin de plimbari..doar ca mi-e dor de casa si familie.
Am zis ca mai caut si apartamnet pt la iarna,pt ca avem de gand sa venim in octombrie inapoi,sa ne petrecem aici iarnaacu depinde de ce preturi gasim,ca daca sunt ca acuma,800 de euro chiria pt o luna,inafara de facturi..nu ne permitem..daca gasim ceva la 400 euro,venim..
Fetele,ma simt cam prost sa zic chestiile astea,avand in vedere ca multa lume poate nu are ce pune pe masa..Rozi,iti mai aduci aminte de Miranda..cata invidie avea fata aia in ea..EI bine,al meu e in somaj acuma,si ia cca 700 euro pe luna,deci ne incadram in buget..cand va termina somajul o sa tragem si noi matza de coada prin Ro,ca toata lumea..deocamdata daca ne permitem am zis sa profitam..
Pupici,Rozi!!
BIneinteles ca va ipe toate,fara exceptie de la regula,greu cu scrisul pe tableta,macar azi imi merg maimutoii
Aa..am vrut sa intru pe facebook,si nu mai pot..nici al meu nu isi poate citi mailulrile,cica nu e de incredere conexiuneasper sa nu raman si fara voi
O seara minunata tuturor si o duminica fantastica ca voi!!
acu fug sa vad pufosenia Angelei,si culorile Serpisorului
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 12 membri au apreciat mesajul lui VentoFreddo:
anaralu29 (02 iun 2013), angela av (03 iun 2013), claudia22 (03 iun 2013), david (02 iun 2013), Ema55 (03 iun 2013), feelix (01 iun 2013), floricica0vesela (02 iun 2013), lacra81 (03 iun 2013), mariana34 (03 iun 2013), rainbow (03 iun 2013), rozica1965 (02 iun 2013), sherpika (01 iun 2013)