View Single Post
  #14299 (permalink)  
Vechi 09 iun 2013, 21:23:01
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Buna iubitele
MAnu,ms de explicatiiera un cantar mare da cu un scaun alaturi,ma gandeam ca ma asez pe el.
Floricel,vai..ce s-au adunat..si la noi ca la nimenea,daca te duci in weekend nu se uita nimeni la tineMulta sanatate tatalui,scumpa,se va rezolva totul.
Fulgutace veste frumoasa cu cumnatica ta..ma bucur pt voi,a fost o supersurpriza Sa ne mai zici de ea,ce mai face,a gasit printul prin Spania,ca aici a avut destule probleme..

Azi am tinut zi de fructe,asa m-am ofticat acu 2 zile cand am probat o pereche de blugi superbi,culoarea vinului,cu talie inalta si stramti cum vreau eu..si de calitate,si nu se inchidea bine fermoarul,ramanea cumva cracanat si se vedea urat..Nu i-am luat dar am ramas cu gandul la ei,asa m-am ambitionat ca nu mai imi trebe mancat aiurea azi am fost sa-i iau,in ideea ca slabesc sa intru in ei si era inchis..maine ma duc iar,sper sa-i mai gasesc,ca marimea mea nu era decat o pereche
meniul meu de ieri a fost:
md-corcoduse
pranz-file de peste de mare prajit,cu salata si o wasa 24%,un pahar de vin rosu
cina-un patratel de parmezan cu salata si ume si o wasa 24%
azi:
md-corcoduse
pranz-pepene rosu
gustare-corcoduse
cina-capsuni
maine o sa am la md pepene,pranz peste cu salata,cina salata cu mozzarella
Va pup cu drag,mi-e dor de voi si de taclalele lungi pe care le faceam
O saptamana minunata sa aveti!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 10 membri au apreciat mesajul lui VentoFreddo:
Alynuta (10 iun 2013), angela av (10 iun 2013), claudia22 (10 iun 2013), floricica0vesela (10 iun 2013), Fulguta (16 iun 2013), lacra81 (10 iun 2013), mariana34 (11 iun 2013), myha (11 iun 2013), rozica1965 (10 iun 2013), sherpika (09 iun 2013)