View Single Post
  #14355 (permalink)  
Vechi 02 aug 2013, 13:19:49
rozica1965's Avatar
rozica1965 rozica1965 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa expert
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 58
Dieta: gastric sleeve
Date: 154cm, 77kg
Mesaje: 68.156
Aprecieri acordate: 47.414
Am fost apreciat(a) de 45.907 ori in 24.999 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Buna dimineata, gagici!De la munci va salut, sunt pe baricade!E de munca zi de zi, de o luna si ceva mergem cu hotelul tot plin, deeeeeci cine are de munca?DIANA!!!!
AM trecut sa mai sterg praful pe aici, sa vad ce mai spuneti voi si sa va pun la punct cu ultimele noutati.....
Acum ceva timp am incheiat o relatie de aproape 7 ani.Nu s-a mai putut. Tensiune, presiune, tacere, lipsa de comunicare.....Pana cand am spus stop. Desi stiu ca sufera mult, l-am vazut, am mai vb cu el putin, imi mai lasa cate un mesaj pe facebook sa imi spuna ca acum isi da seama unde a gresit si ca ma vrea inapoi si ca si-a dat seama ca ma iubeste. Dar...eu nu ma mai intorc, fetelor. Pt ca am incercat de mult prea multe ori, a mers un pic apoi am ajuns de unde am plecat.
Nu pot sa mint, si pe mine m-a afectat, imi tot amintesc cum a inceput totul, prin cate am treccut impreuna, cate planuri ne facusem.Dar imediat imi amintesc cata influenta a avut mama lui asupra lui si cate a facut pt ea si cate pt mine......SUnt convinsa ca ea se bucura chiar daca el sufera, se bucura ca nu mai sunt langa el....
Am avut noroc ca a fost sorela langa mine, colega mea de la birou si colegul care ma curteaza de cand am venit aici si caruia am ales sa ii dau o sansa. Mi-au fost alaturi si am trecut cat de cat peste impas.
AM avut nopti nedormite, inecate in lacrimi dar i-am avut pe ei alaturi si mi-a trecut. Ma consum la gandul ca poate Adi este singur si nu are cu cine sa vorbeasca, ma consuma ideea ca sufera mult si se inchide in el. Dar......nu mai e cale de intoarcere.....Am vrut sa fiu cu el, mi-am facut planuri cu el, am vrut sa ne casatorim dar.....nehotararea lui, faptul ca acum ma vrea,acum nu ma mai vrea m-a facut sa iau decizia asta si cred ca in final va fi bine.
Cam asta e pe scurt, probabil o sa vin si o sa povestesc mai mult dar nu azi pt ca am treaba gramada si trebuie sa trec la lucru,
Va pup si va doresc o zi frumoasa ca voi!
Imi pare rau ca s-a sfarsit asa!!!!! Poate nu el era soarta ta.......poate tot raul e spre bine!!!!!! Asta iti doresc Dienusa.....sa iti gasesti jumatatea si sa iti fie bine,caci ai plans destul in ultimii ani!!!!!!!
__________________
Acest membru apreciaza mesajul lui rozica1965:
happygirldiana (20 sep 2013)