Subiect: Jurnal Rallara
View Single Post
  #1455 (permalink)  
Vechi 28 apr 2012, 08:21:56
Rallara's Avatar
Rallara Rallara este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rallara

Citat:
Anterior postat de vio30 Vezi mesajul
he,he,he,cum ne botezi tu pe toate,esti tare haioasa!!!ma amuz singura cd citesc mesajele tale....esti ...criminala!!!
nu ma gandesc la gropi deloc......d'ale in colo!azi am evitat o groapa,si am luat o...bordura.... din lac in put!!ceva de genul!!!inca o zi grea,ce-a de luni,si gata,sper sa o lalai macar o saptamana!!!dupa care...o luam de la capat!!!!
si chiar trebuie sa fiu barbata,stapana pe situatie,raman...capul familiei!!of ..of....cat astept sa se incheie scoala,sa fie vacanta.....macar pt copii,,pt mine e suficient!!!!inca 2luni......
tu cum stai cu invatatul????ceva progrese?esti multumita??timpul trece......pup,pup!!
Ceau gaza mica

Da, va dau nume pe moment ca imi sunteti asaaa de dragi
Daca ai avea jurnal as veni sa-ti pun imaginea asta



Criminala ei? Ma bucur daca te inveselesc tu scumpa mica... Si tu m-ai amuzat pe mine, am si ras tare cu bordura, asa cum ai povestit Uff... stai... pe la inceputul soferiei mele... am luat un sens giratoriu Bine tot bordura... dar na, era inalta Cine stie ce au zis ceilalti soferi din trafic...

Scumpa tu ai 2 baieti parca, asa? cati ani au? si sa-ti traiasca

Cu invatatul... ma apuc in focuri de miercuri dimi... ma duc ca la servici de la 8-16 la biblio... si daca mai uit pe pereti jumatate de ceas, dupa aceea tot trebuie sa ma apuc Ca aici... ma apuc de Slabute sau cate altele

Te puuup
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de Rallara; 28 apr 2012 at 08:23:57.