View Single Post
  #14776 (permalink)  
Vechi 22 iun 2013, 12:55:38
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Buna,scumpele
ce bine e acasa,doar ca azinoapte imi era somn si nu puteam dormiasa ca am bantuit pana la 3..si azi am dormit pana acuma
am luat cica md-ul,la ora 1azi cred ca pranzul o sa fie si cina
acu ma duc sa fac cumparaturi,trec pe la fratele si nu mai stiu..
a,m-am cantarit si am pe cantarul meu romanesc 69 fix..mai astept pana luni-marti,ca aseara am mancat pizza si am baut un pahar de fanta..Pizza facuta de mine,ca a vrut al meublat f subtire,suc de rosii,branza,ardei rosu si busuioc..
de azi pe cai,.ca se filmeaza,am inceput cu md sanatos(hrisca inmuiata in apa,lapte 1.5,cacao,baton scortisoara,cuisoare si un pliculet stevia indulcitor-1 gram)
Ella,ce bucurie mi-ai facut..poate deaia nu am putut dormi azinoaptete pup si aici si sa fiti sanatosi!cred ca sotul e in al 12-lea cer,nu in al 9-lea
Viditu esti o luptatoare,o sa reusesti si de data asta,pupici la pitici,sper sa te odihnesti la tara
Rozi,super!!vrem poze cu tine la invartite distractie frumoasa!
Serpi,multumesc! la mine e ciudat cu rusii...ieri venisera,azi au disparut..cred ca ma ia in forta maine
Mariana,si noi te pupam,ai terminat cu via?
Claudita,pupici la bebelina,ma bucur ca v-ati distrat la Disney cat despre munca..asta e,bine ca e,buna -rea,nu iti flutura vantul prin buzunare..
Lore,pe tine te stiu de muuult de pe site,si tu esti o luptatoare de prim rang,ma bucur mult sa te vad in casuta la noi!
Am uitat p careva?cred ca da,ca de obicei..pup si toate fetele prezente si absente,si mi-e dor de Fulgulet,Roxy,Crina,Oana..Manuelita cred ca se lupta cu pepenii..Angi ce o fi facand..
Weekend frumos,fetele!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de VentoFreddo; 22 iun 2013 at 12:57:55.
Răspuns cu citat
Urmatorii 8 membri au apreciat mesajul lui VentoFreddo:
angela av (24 iun 2013), claudia22 (23 iun 2013), ella 78 (23 iun 2013), lacra81 (27 iun 2013), loralin (22 iun 2013), mariana34 (24 iun 2013), rozica1965 (22 iun 2013), sherpika (22 iun 2013)