View Single Post
  #1493 (permalink)  
Vechi 02 ian 2011, 21:41:28
CaSy's Avatar
CaSy CaSy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 16 nov 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 43
Dieta: hipocalorica
Date: 176cm, 86kg
Mesaje: 3.151
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 9 ori in 9 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (III)

Citat:
Anterior postat de Alina82 Vezi mesajul


Mai fetelor dar in zonele de pe unde sunteti voi ce vanturi adie de toate ati fost sau sunteti speriate si precaute asa in ceea ce priveste barbatii???k la mine la Slobozia adie vanturi bune...eu niciodata nu am avut ganduri din astea...si nah nu pricipesc cum si de ce...k deh asa in multe ne asemanam...
alinush chiar vrei sa stii ce "vanturi" au, ca inca au, barbatii din zona asta?
stai ca-ti spun, sa fie 90-60-60 la kg cat mai putine, am ajuns la concluzia ca daca se poate deloc e si mai bine is nebuni, pieptul precum pamela anderson daca se poate si desteapta binenteles, nu mai mult decat ei dar musai sa fie, si binenteles daca se poate director pe undeva... cam asa ii vedeam eu si sincer ii mai vad... vad la colegii mei cum se "manifesta" in acest sens
ma enerva... tu esti cea mai buna amica pe care o pot avea, cu tine pot discuta orice in orice domeniu, dar... in gandul meu atat
pana l-am cunoscut pe pusikul meu drag care a vazut tot ceea ce trebuia sa vada si care declara si acum ca lui ii plac fetele mai plinute, ma- si pus sa-i promit ca nu ma fac schija
__________________



CaSy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2182 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1665 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 891 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]