View Single Post
  #1494 (permalink)  
Vechi 13 iul 2011, 16:52:27
anes's Avatar
anes anes este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 05 feb 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 56
Date: 174cm, 91.5kg
Mesaje: 8.564
Aprecieri acordate: 386
Am fost apreciat(a) de 1.834 ori in 505 mesaje
Implicit Re: Jurnalul de slabit al oitelor ratacite

Citat:
Anterior postat de Aida35 Vezi mesajul
si cu tine acum pai nu stim noi cum e sa ajungi la 20 de la 18,8 probabil ar urla toate hainele pe noi si am intra in panica , mai dar rele sunteti
asa-i, ai mare dreptate!

Citat:
Anterior postat de Aida35 Vezi mesajul
... si nu ma enerva ca poate imi pun target 52kg mai bine ma duc in treaba mea ca spun prostii deja
io stiu ca esti tzaca rau ... dar ... 52??!???!

Citat:
Anterior postat de mishutza Vezi mesajul
Neata.
Deci la noi se lucreaza si schimbul 3.Mult mai vorbiti.
Eu imi iau micul dejun:pepene

Aussie,sportul iti da energie,eu ma feresc sa fac tae-bo dupa 7 seara ca apoi nu mai dorm.Ca aseara.
De ce nu vreti voi sa va numiti dunga dunga sheeps?
Chiar mai Mishule, noi cum ne botezam?!

Citat:
Anterior postat de mishutza Vezi mesajul
Mai,deci e o vremeeee,si somn de cand m-am trezit.Am baut 3 cafele,dar nu m-au ajutat.
Barbatul are prea mult nichel in sanga,stiti vreuna,e bai?Ca au venit analizele pt noul loc de muncasper sa il ia cu tot cu nichelul la purtator.
Ce ma enerveaza nemtii astia tampiti.Ne-am dat comanda de vreo 2 saptamani de suplimente pe un site in America.Nu e prima oara.Doar ca acuma a fost comanda de un amar de bani.SI mi-au trimit scrisoare sa ma duc in vama sa iau pachetul,cu dovada de plataEu nu am nici chef,nici culoare in imprimanta sa scot dovada lor de plata.Ce ma enerveza
Ma duc sa ma culc
odihna faina!

Citat:
Anterior postat de Rocsanna25 Vezi mesajul
Beeeheee!!!
Anes, Mishutza, mi-ar placea sa fiti si prietenele mele!!!! Pt numele echipei ma gandeam la oitele-slabute sau hotarate sau ambitioase sau v-ati gandit voi la ceva funny (vb lui Cami).


Citat:
Anterior postat de vera37 Vezi mesajul

mda, nici eu nu l-am facut de vreo saptamana, ca mi-e cald stand degeaba si cam asta e problema noastra, ne plictisim repede
d'aia am eu cam 3 programe pe care le schimb sisitematic!

Citat:
Anterior postat de Aida35 Vezi mesajul
am uitat sa va spun ca mi-am luat si niste skechersi cu talpa foarte groasa , adevarat ca nu cu talpa curbata , nu ii pozez sa va arat in ce hal arata de cati km au facut ... pai chiar si cu astia si mersul meu in viteza , cum sa trec in meniu la calorii consumate ca sa se ia in calcul pt concurs? ha?
is o groaza de mersuri in tabelul de calorii consumate ... pe viteze.
anes, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2426 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1909 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1393 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]