View Single Post
  #1496 (permalink)  
Vechi 07 dec 2010, 00:26:05
blondy 88's Avatar
blondy 88 blondy 88 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 28 sep 2010
Locaţie: targoviste, Romania
Dieta: dukan
Date: 171cm, 60kg
Mesaje: 77
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

roxii ce faci treaza la ora asta.nu mi spune k inveti.stiu k e obositoare perioada asta cu tezele asa e......of park ieri eram si eu in a 12 si at nu stiam decat sc pregatiri si invatat.nu eram o sportiva kum st aku.klitatile astea mi s au dez knd am fost praktik nevoita si aveam km 5 ore de sport pe zi.......asta dupa am terminat liceul.dar aku imi place.Si pana la urma sti k am dat iama la supermarket am luat branzik si cioko dietetica si mi am fak praji bn cioko am pus doar un cubulet.da numai puteam de pofta.kred k dak mai stateam putin avortam.dar decat am gustat o k era km tarzior knd a fost gata km 8 si maine pap sa ma satur.stai lin k nu explodezi.Io imi aduk aminte k aku 2 ani knd am slabit 20 d kg eram in praktik la mare si m am hot eu ku o kolega care tinuse si ea dieta sa papam ce nu am avut voie.Kred k in seara aia dak explodam eram mai cv k 2 bombe atomice.Am papat shaorma gogosi clatite baclavale ca doar eram la mare..............ne am fakut plinul..........iti dai seama k dupa 2 zile nu am vrut decat salate .............asa k n ai nicio sansa s fc boooooooom
blondy 88, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2062 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1545 kcal/zi. Pentru a slăbi 4-5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1029 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]