View Single Post
  #15 (permalink)  
Vechi 08 iul 2010, 20:49:16
Roxii's Avatar
Roxii Roxii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnal de vacanta-Irukandji

Doar ca eu una nu prea cred in ceaiuri minune,indiferent ca au proteine nu stiu cum ar putea un ceai sa inlocuiasca mancarea sanatoasa.Daca era asa,toata lumea era slaba pana acum.Si mama ta pt ca este medic ar trebui sa stie chestia asta.Chiar si vegetarienii cum spui tu,papa si soia(inlocuitor de carne),lapte de soia,mananca fructe,legume.Tu bei doar ceai si papi varza/morcov.Daca tu vrei sa tii asta,si ai intrat aici doar sa ne spui de ceai,dar nu ai de gand sa asculti si sfaturile(pe care nu ti le dam cu rea intentie)e treaba taSi tin sa punctez ceva foarte important din ceea ce ai zis tu,iar acum te citez"Si in al treilea rand, sora mea a tinut regimul mult mai lejer cu ceaiul si a slabit intr-o luna 8 kg, fara a se mai ingrasa la loc"Deci l`a tinut mai lejerSi mica nu am de unde sa stiu ca esti,nu ti`ai setat varsta,iar eu nu sunt prea mare ca sa te desconsider,am si eu doar 17 ani,dar am o experienta destul de lunga in diete acumulata atat inainte de a intra pe site`ul acesta cat si de cand am intrat aiciTreaba ta,nu mai ma bag ca vad ca daca vreau sa dau un sfat nu este bine primit
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de Slabuta; 09 iul 2010 at 15:20:25.