View Single Post
  #15 (permalink)  
Vechi 08 aug 2010, 13:09:06
mysterious girl's Avatar
mysterious girl mysterious girl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 17 iul 2010
Locaţie: Cluj, Romania
Vârsta: 35
Dieta: stil de viata sanatos
Date: 165cm, 49.6kg
Mesaje: 809
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal*Caty

Citat:
Anterior postat de PinkFuneral Vezi mesajul
Mi-am inceput luna fara dulciuri yeeeee
Pana acum a mers foarte bine, am un borcan enorm de Nutella care bazaie prin casa si n`am nicio treaba cu el . Pana acum nicio ispita, e bun. Ce e de evitat: iesirile cu prietenele mele! Ma pot convinge usor Am pus si eu niste poze in album ..
Nici azi nu prea am chef de mancare.. Si m`am enervat de dimineata ca mama azi gateste numai ce nu pot sa mananc eu, si a facut cumparaturi numai pentru ce avea ea de gatit, asa ca mie nu`mi raman multe alternative.. ABIA ASTEPT SA MA MUT! Abia astept sa fie toata bucataria pe mana mea, sa fac ce vreau eu! Voi aveti probleme de genul asta?
Maine ma masor(va fi o saptamana de cand am inceput "dieta" si sport mai ales)
oh da, si eu am probleme de genul. din acest punct de vedere imi place cand sunt la cluj si pot sa gatesc ce vreau si cum vreau fara sa imi stea cineva pe cap.
am noroc acum ca au lasat-o mai moale toti si cam pot manca doar ce vreau eu.

mi se pare ca meniul tau de ieri a fost foarte sarac in calorii. sa mananci mai mult caty, ca nu e bine.
si eu tot maine am o saptamana de cand sunt atenta la ce pap abia astept sa vad rezultatele

hai ca ma uit acum la pozele tale
mysterious girl, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1716 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1199 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1200 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]