Subiect: Arte martiale
View Single Post
  #15 (permalink)  
Vechi 02 dec 2010, 15:06:32
madel's Avatar
madel madel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 16 dec 2009
Locaţie: Paris, Franta
Vârsta: 48
Dieta: hipocalorica
Date: 160cm, 57kg
Mesaje: 27
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Arte martiale

Da, era de la varza, am mancat chiar inainte sa plec o bucata de varza, ca eu mananc asa ca iepurele varza cruda, nefacuta salata. Maaama, si ce m-a balonat! si ma durea burta de parca luasem un pumn! Febra musculara inca mai fac, daca facem abdomene la incalzire, si flotari, dar m-am obisnuit cu ea! Ma bucur ca m-am hotarat sa ma misc! Cred ca nu m-am mai miscat asa de 15 ani! Imi place ca nu e o arta martiala agresiva, e foarte buna pentru femei. Noi mergem de 3 ori pe saptamana, cate 2 ore fiecare antrenament. Nu stiu daca o fi mult sau putin, dar important e ca ne simtim bine acolo si ca nu ne plictisim. daca mai si slabim, e perfect!
M-am gandit la ce ai zis de alimentatie, si cred ca mananc mai consistent, nu neaparat mai mult si de asta nu slabesc. adica, de exemplu, eu nu mancam paine si carbo de foarte multi ani, acuma mananc si se vede. Tu ai o alimentatie anume cand faci sport? Adica nici sa nu lesin de foame, dar nici sa ma ingras??
A, si inca o chestie, daca as face si dans in zilele in care nu merg la aikido, ar fi ok? Adica ar fi 5 zile pe saptamana de miscare...
__________________
Vreau sa fiu o super-slabuta!
Răspuns cu citat