Subiect: Jurnalul Gutei
View Single Post
  #15 (permalink)  
Vechi 27 ian 2011, 02:06:33
loveyngy's Avatar
loveyngy loveyngy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 21 ian 2011
Locaţie: rimini, Italia
Dieta: Dieta SB faza II
Date: 173cm, 59.3kg
Mesaje: 1.702
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Gutei

Ellie,ma bucur ca ai citit jurnalu meu...........Fulgi de lapte sunt binza de vaci, sau cum se zice la voi telemea cu putina smantana,,,,,,,,,,,si sincer mii greu sa scrii ca gindesc in italiana,apoi sunt cuvinte care R.Moldova.....sunt un pic diferite,,,,,,,,,,de ex,telemea nu este sau ciorba,dar bors sau zeama...........si tot asa dar mai tare mii greu de italiana......am adaugat produsul era unul asemanator,dar ca aveam cutia.........am scris datele mele asa ca o sa-l consum mai des, (calciu)ca lapte nu eu nu beau...E grauncior la voi.
Apoi eu sport fiac din octombrie cind am finit stagiunea............si sincer de atunci sunt 4 luni de cind eu nu lucrez si faceam sport 3or sau 2 pe saptamina eu mam ingrasat 2kg,poate si muschi....dar si burtica....dar nici nu faceam sport cum acum cite 2 sedinte si inca banda...de cind am intrat in comunitate mam apucat de lucru..............
La pilola iau de 2 luni........asa ca un kg la pus si cu ea,dar cind am cele 7 zile de repaus,repede slabesc,,,,,,,,,,,,,am deshidratatie,sau retinere de apa.........dau vreau sa iau pilola 6 luni asa mi-am prescris doctorul pentru probleme acne.
SCHIMBARI SUNT CA DE PE 21.01.11..AZI 26 .in 5 zi-1.8kg am slabiit..........
AI VAZUT MENIUL MEU DE AZI?NUMAI CA AM CALCOLAT...APROAPE 800 KCAL......E PUTIN...........DA NU MII FOAME,MA SIMT BINE.
Apoi de

Ultima dată editat de loveyngy; 27 ian 2011 at 02:10:58.