View Single Post
  #15 (permalink)  
Vechi 30 nov 2009, 13:11:14
ras_cristalin's Avatar
ras_cristalin ras_cristalin este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 aug 2009
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Mancare sanatoasa
Date: 171cm, 84.3kg
Mesaje: 6.253
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 163 ori in 79 mesaje
Implicit Re: help:-s

Citat:
Anterior postat de curly.light Vezi mesajul
as vreaa eu sa fie atat de usor:X daar, cand ma pun sa fac sport pur si simplu simt ca nu mai pot cred ca se manifestaa o incredere in minee deosebite
cat despre pastile,nu ma refeream la pstile cu care slabesti 1 kg pe zi ,ma refereaam la chestii naturale chiar si ceai verdee dacaa m-ar ajutaa as lua orice sanatatea a trecut un pic pe locul 2, asa simt eu
multumesc pentru sprijiiin
Buna Curly
Eu sunt Iulia, am 21 de ani Asta vara am vrut sa slabesc gandind exact ca tine. Sanatatea pe locul 2, eu iau pastile pentru ca trebuie sa slabesc. Am luat pastile o luna si am slabit 6 kg. Dupa aceasta luna... nu intelegeam de ce mi se umfla vasele de sange de pe picioare si de ce simt durere cand merg la baie, de ce curge sange.... Aveam varice si hemoroizi. Nelinistita,am inceput sa caut pe net remedii pentru "problemele" mele... si am aflat ca <prietenele> mele, pastilele, mi-au facut acest cadou ingrozitor.
De cand am descoperit forumul Slabute am inceput sa slabesc sanatos si problemele mele s-au atenuat sau au disparut.
Sfatul meu sincert si dezinteresat este sa pui sanatatea pe primul loc si sa slabesti incet si sigur. O prietena care a luat pastilele astea s-a ingrasat cu 4 kg dupa ce le-a luat. Chiar nu merita...
__________________