View Single Post
  #1501 (permalink)  
Vechi 11 apr 2012, 10:40:42
elena67's Avatar
elena67 elena67 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 ian 2011
Locaţie: Stralsund, Germania
Vârsta: 56
Dieta: Dukan
Date: 162cm, 67.4kg
Mesaje: 790
Aprecieri acordate: 383
Am fost apreciat(a) de 546 ori in 259 mesaje
Implicit Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)

Citat:
Anterior postat de Tzontz Vezi mesajul
Ce faceti fetelor?
La mine din cauza grevei transporturilor colegul meu n-a venit la serviciu iar celalalt este in intarziere (Dumnezeu cu mila cand ajunge) asa ca mi-a picat pe cap si munca lor. Fie-mea a ramas acasa singura, o sun de juma' de ora si nu raspunde, prin cap imi trec tot felul de idei care mai de care mai crete. In aceste conditii, incercand sa fac trei lucruri (cel putin) deodata , cu telefonul la ureche si cu nervii vraiste am bulit o proba (importanta) . Asadar du-te la sef, explicai greseala, gaseste solutii de reparare a greselei si treci la repararea ei. Si telefonul suna si suna si suna....si am lasat totul balta si-am plecat ca ninja spre casa. Dupa vreun km raspunde copila (dormise pana mai tarziu) imi vine si ideea salvatoare pentru refacerea probei, vine si celalalt coleg si totul revine la normal doar cu inca 100 de fire albe in plus. O nimica toata. Ce zi de rahat...

buna ziua....
Hai lasa,totul se rezolva nu este o zi de rahat,fata-i bine,proba se reface tu esti sanatoasa....


Stiu cum este sa-ti lasi copilul singur in casa
te trec toate gindurile negre si nu numai...
elena67, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1718 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1201 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1202 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]