View Single Post
  #1501 (permalink)  
Vechi 07 dec 2010, 00:42:54
Roxii's Avatar
Roxii Roxii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de blondy 88 Vezi mesajul
vezi s nu papi sg sa ii dai silu dante o frimiturik
Dante e full si el,dar nu de dulciuri ci de morcovi,castraveti,iarba,mar si mancare specialaAzi i`am facut si lui toate poftele si i`am dat tot ce a vrut

Citat:
Anterior postat de Cassy Vezi mesajul


Asta cu " frecatul pe burtica" mi-a adus aminte de un episod din tom & jerry in care jerry papase o gramada de cascaval si statea cu burta in sus .
Da, deci asa voi face. Luni am meditatii, marti iar am. Miercurea o sa ma duc, joia iar am medi , vineri ma duc iarasi si sambata iarasi si de ce nu,poate mai imi fac timp si intr-o zi cu meditatii. Trebuie sa fac eforturi mai serioase daca vreau o silueta ca a ta .
La mine n-a venit mosul. Adica a fost cam aiurea. Mama e reprezentant avon si sambata mi-a aratat parfumul care mi-l luase pt mos nicolae si i-am zis ca nu vreau sa stiu ce-mi aduce mosu.. si ma rog, e foarte aiurea.
Aseara i-am zis ca mi-ar fi placut sa pastram traditia asta.. adica imi zice ca sunt prea mare pentru mos dar cand sa ies undeva cu prietenii sunt prea mica nu se mai hotaraste. Mi-ar fi placut sa ma simt iarasi copil sa ma trezesc dimineata cu cadouri si sa fiu curioasa oare ce mi-a adus. Asa am primit un parfum si un palton, care defapt eu l-am ales..e indigo inchis. Imi place,dar tot nu a venit mosul cum vroiam eu
Pai cam asa sunt si eu

Atunci vezi si tu,te limitezi cum poti,dak nu reusesti sa te duci pentru ca ai meditatii fa`ti dekt de 2 ori pe saptamana

AaaaCe uraaatLa mn ai mei au fost avertizati de mult si acum inca pastram traditia aia,chiar dak nu mai cred in moshuSa ma vezi de dimineata ce m`am dus fugutza ca un copil mic la ghete sa vad ce mi`a adus moshuBine..ca mai mult eram curioasa de dulciuri ca mi`a mai adus un fond de ten care il alesesem eu pentru ca mama nu se pricepe,un balsam de corp tot asa,ales de mn si bratzara care mi`o cumparasem cu mami acum cateva zile.Restul de cosmetice si dulciurile erau alese de ea si am preferat sa nu le vad dinainte,sa pastrez surpriza
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]