View Single Post
  #1506 (permalink)  
Vechi 17 oct 2011, 19:33:15
blum's Avatar
blum blum este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 02 iun 2011
Locaţie: viena, Austria
Vârsta: 46
Dieta: Atkins
Date: 165cm, 76.5kg
Mesaje: 3.931
Aprecieri acordate: 561
Am fost apreciat(a) de 1.154 ori in 436 mesaje
Implicit Re: Aussie_girl e...HOTARATA..va pierde kilogramele in plus...

Citat:
Anterior postat de aussie_girl Vezi mesajul
Hey Mr. J..

zilele trecute mi-a dat Rozi ideea cu mancatul asemanator niste zile la rand. Apoi, tot in aceeasi zi am citit din intamplare un articol care spunea ca..mancand cam acelasi lucru zilnic si cam la aceleasi ore procesul slabirii e mai usurel. Mi-am propus de saptamana asta sa incerc si eu..desi sunt adepta diversificarii, a schimbarilor.. O s avedem cum merge.

Ma duc sa-mi calculez caloriile, dar pana la ora asta am mancat asa:

mic dejun: o felie de branza mozza - 100 gr; 60 gr rosii; 1 cana lapte d emigdale
G1: 40 gr fulgi de ovaz fierti peste care am trantit: o lingurita sirop agave, o lingura hemp seed, scortisoara si 30 gr goji berry.

Pentru pranz nu am mar elucru dar am sa-mi cumpar o salata. Mai am pentru G2 un iaurt si un mar (din copacul vecinului ..deci organic!!)
Camy draga, cum sa-ti spun ce-mi trece prin gand? eu gandesc in emotii, senzatii, nu prea stau bine cu sinapsele dar incerc : femeie, iubeste din toata inima omul pe care il ai langa tine. nu multe au norocul sa " posede" asa bunatate pe langa casa, un om care sa STIE dorintele femeii, sa le combine si s-o impulsioneze, om care iti proiecteaza in fata ochilor un "aproape imposibil" roz, un "aproape imposibil" posibil! eh, eu cred ca merge cu tine si la 58, dar nu-ti va da voie sa mananci baguette cu brie si struguri in Paris asa ca nu-ti ramane altceva de facut decat sa ramai impulsionata si sa continui! ...........si eu vreu om din asta al meu a zis ca-mi face cadou o gramada mare de pietricele colorate cand ajung la 58. sa nu ma duca vantul
__________________
I am not fat!God loved me so much that he decided to super size me

JURNAL BLUMhttp://forum.slabute.ro/jurnale-slab...blum-9312.html