Subiect: Jurnal Rallara
View Single Post
  #1508 (permalink)  
Vechi 03 mai 2012, 17:11:32
Rallara's Avatar
Rallara Rallara este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rallara

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul


Cioc cioc?! Primiti cu buna dimineata?

Ce de activitati ai avut tu Ralu si mai ales cu dragul tau sotior.. Lipsa ta este pe deplin motivata!
Ca si tine, nici eu nu m-am dat in vant dupa gratare, prefer sa ies cand e mai liniste.
Waaaa cartofi prajiti, savarine, Doamne tu Ralu imi ploua in gura.. Si eu am pacatuit duminica cu mici si jumatate de chifla de paine Eh asta e, dam inainte..

Si eu ma intreb ca si celelalte fete, cum vrei sa dai 4 kg in 10 zile? Adica eu imi doresc asta, iti dai seama, doar sa fii atenta la cum procedezi, stii tu mai bine ca esti smarty pants

Ce aud eu? Ai fost cu alergat cu sotul? Vai zi-mi rapid cum ai reusit ca eu incerc sa-l conving pe nenea si nu pot Chiar cat ai alergat? Eu nu pot inca mai mult de 15 minute fara sa ma opresc si alerg destul de incet.

Hai ca o sa treaca timpul asa de repede si vine sotiorul inapoi acasuca! Pana atunci am sa iti tin de urat

Mna hai ca iar am scris romane Iti urez o zi frumoasa si te astept la barfaaa!!!

Mici cu paine si fara bere? Ingeras micut si cuminte Hai la o tuca
Da, pai am scris mai sus care-i spilu' Fac sport ca se pare ca ma tine, mai pe scurt.
O da, cinq minutes. Ca mi-e si rusine sa zic pe romana Dar mi-era de sfortat inima si nu am facut mai mult Asa ca 15 e bine Si mai ales ca ziceai ca cresti cate putin de fiecare data... sigur, e excelent, incet si cu treaba buna.
Te pup, spor pe maine
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]