View Single Post
  #1518 (permalink)  
Vechi 03 iul 2012, 10:29:05
Polux's Avatar
Polux Polux este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 17 oct 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: Personalizata
Date: 169cm, 54.5kg
Mesaje: 2.430
Aprecieri acordate: 666
Am fost apreciat(a) de 793 ori in 569 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul

E frumos ca va place la amandoi sa vizitati, sa 'alergati', la al meu nu-i place deloc, daca ar putea sa stea pe o plaja cu nasul la soare fara sa faca nimic Si mie imi place sa vizitez, imi aduc aminte acum cativa ani, prin cate locuri am fost, Italia, Franta.. si de dimineata pana seara umblam ca nebuna sa vad cat mai multe.. Eh ce vremuri! Poate o sa mai am parte de asa ceva, cand ne-om pune la casa noastra Vise taica vise!


!
Buna Claudici!

Asa sunt si eu, cand vizitez locuri noi, mergem si peste 30 km pe zi!
Saracu barbat al meu, la inceput era exasperat, acum deja s-a obisnuit!

Praga cel putin am avut ambitia sa o fac doar la picior, fara sa iau niciun mijloc de transport! I-am dat sotului kilometrajul peste cap!

Sincer eu prin micile astea escapade de cateva zile - o saptamana simt ca traiesc! Asta si concertele mele favorite, of course!
Visul meu e sa ajung la Machu Picchu, cand oi avea bani!
Care e destinatia ta de vis?


In alta ordine de idei, ti-au venit musafirii? Sau in continuare isi dau aere de diva?

Pup!
Polux, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1927 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1410 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1411 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]