View Single Post
  #1518 (permalink)  
Vechi 15 mar 2010, 13:13:26
Adella's Avatar
Adella Adella este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 18 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 37
Dieta: Dieta personalizata
Date: 157cm, 57kg
Mesaje: 12.038
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 15 ori in 9 mesaje
Smile Re: Jurnal Sabine_28 ...punct. si de la capat

Citat:
Anterior postat de anqutz Vezi mesajul
Merci! Dar miercuri am scoala pana tarziu si apoi i-am promis unei prietene ca mergem la film. Oricum, accept invitatia. Mergem noi o data la o plimbare.
Ce fai Anqutz ?Vad ca aveti planuri cu plimbari ...oricum va sfatuiesc sa vorbiti detaliile pe privat sunt multi nebuni pe net
Daca aveti in plan cand se mai incalzeste ...sunt si eu pentru Ma luati si pe mine?
Am citi si eu ..chiar daca nu prea am avut timp sa scriu pe aici ..si sunt la curent cu noutatile ...ma bucur ca pana la urma ai luat decizia cea mai buna pentru tine ,cum iti mai spuneam ,daca iti doresti cu adevarat se va implini si mai ales vei realiza din prima daca e perechea ta sau nu ,de multe ori vorbeam si u prietene si le spuneam ca atata timp cat stau intr-o relatie in care simt ca nu duce nicaieri ,nu fac decat sa-si dea cu piciorul la sansa de a cunoaste cu adevarat un baiat oky ,oricum fiecare experineta contribuie mai tarziu in alegerea finala ...daca nu a fost sa fie pana acum ...probabil inca nu esti pregatitadar la fel ca si cu un copil ..niciodata nu esti pregatit pana nu esti direct implicat
Adella, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1661 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1144 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 370 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]