View Single Post
  #152 (permalink)  
Vechi 02 iun 2010, 05:48:01
aussie_girl's Avatar
aussie_girl aussie_girl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 iun 2009
Locaţie: somewhere..., Canada
Date: 160cm
Mesaje: 7.046
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit re: Aussie_girl e...HOTARATA..va pierde kilogramele in plus...

buna dragelor..

meniul meu de azi a fost bun si nu mi-a fost foame. Nu am avut gustari, si am mancat chiar bine. Deci:

June 1st, 2010

6:00 - suc din fructe facut din 1 grapefruit + 1 portocala
7:15 - doua felii de paine din secara (german) + 2 linguri de gem capsuni facut de mine(conform), jumatate de cana lapte din soia
11:30 - doua felii chec cu spanac si branza, 1 felie de rulada carne si 3 linguri mari de iaurt gras
17:30 - o farfurie cu ciorba de pui Monti; salata de ton cu 2 rosii, jmatate de castravete, un sfert ceapa rosie, jumatate de avocado, o lingura ulei masline, un praf de sare de mare, jumatate de lamaie stoarsa...yaaammiiiii!!!

Pentru maine, dupa ce azi am citit prin jurnale am decis urmatoarele: doua miercuri pe saptamana mananc doar fructe.In rest bineinteles ca sunt cu MONTI. Cel putin pana vad si eu o miscare rezonabil la cantar...ca m-a saturat de stagnari.
Maine e prima miercuri..ca urmare asta am sa fac. Stiu sigur ca am sa rezist..deja ma simt mai cu putere(mentala). Meniul pentur maine e in felul urmator:


June 2nd, 2010

6:00 - suc de fructe din: 1 grapefruit, 3 portocale, jumatate de lamaie
7:30 - un castron mare cu capsuni dulci si bune
11:00 - am doua mere mari coapte
13:00 - o salata de fructe din: capsuni, mure, zmeura, blueberries
17:30 - alte 3 mere coapte si ..cred ..niste pepene rosu..o feliuta..ca imi place!!

Azi am gatit o supa crema din conopida si dovlecei si a iesit o bunatate (asta stiu dupa felul in care au savurat-o ai mei..ca de obicei sunt reticienti la supele-crema facute de mine!!)..asa ca abia astept sa pap si eu Joi.

Vorbim maine. Eu va urez o o zi de miercuri minunata si cat mai putine abateri!!

va pupa aussie cu drag pe toate, ,toate
aussie_girl, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. aussie_girl, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].