Subiect: Jurnal Rallara
View Single Post
  #1524 (permalink)  
Vechi 07 mai 2012, 12:30:36
niculina04's Avatar
niculina04 niculina04 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 sep 2011
Locaţie: ????????, Romania
Date: 161cm, 91.9kg
Mesaje: 5.938
Aprecieri acordate: 6.584
Am fost apreciat(a) de 4.410 ori in 2.720 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rallara

Citat:
Anterior postat de Rallara Vezi mesajul







Uff Niculici scump si drag...

Am ajuns si eu, uite... multumesc tare mult ca ai trecut pe la mine... eu sunt umpicut trista acum... sper sa imi treaca... sa iau masuri si sa merg mai departe.

Invatatul a mers asa si asa, pana la urma nu am mers la biblio pentru ca e universitara si trebuie sa ai activitate didactica/scolara pentru a avea acces acolo, iar cea judeteana... e mult prea departe si pierd vremea ca sa ajung acolo... nu stiu. Era vorba sa merg acolo sa invat pentru ca acasa cam trag chiulul cu atatea tentatii...

Weekendul, a fost frumusel, cu Liviu, mai mult pe acasa zilele astea... el nu avut chef de mare lucru, s-a relaxat si am profitat si eu de prezenta lui, el se juca pe PS si eu faceam bicicleta

Voi ce ati facut in weekend? Buburuzele nu am mai facut nici o nazbatie?

Te pup scumpa mea prietena
of, nebunelul meu Ralucel nu vreau sa fi tristdc ai nevoie de un sprijin moral te astept
Mai ai ceva timp de invatat ,mobilizeaza-te si uita de toate
Ma bucur ca ai avut zile linistite alaturi de iubi tau
Noi am avut o sambata frumoasa a fetelor iar ziua de ieri a fost super ,puiul nostru a stat cu noi toata ziua , a fost o duminica in familie linistita ,dar plina de calorii pt mine,am avut un meniu haotic rau de totdin cauza lor
Azi am dus-o pe Maria la gradi si stau cu Sofi acasa ,tuseste si face febra usoara........a baut lapte si actimel rece de la frigi(pe furis),in rest toate bune,asteptam sa vedem in ce mod o sa schimbe noul presedinte viata oamenilor
te pupici drag Ralucel
__________________
RINA I
talie - 82
colac-105
bust -102
brat - 35
picior- 61
niculina04, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2413 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1896 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1639 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]