Subiect: Jurnal Ocsanel
View Single Post
  #153 (permalink)  
Vechi 06 iun 2012, 12:14:42
ocsanel's Avatar
ocsanel ocsanel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 feb 2012
Locaţie: zurich, Switzerland
Vârsta: 46
Dieta: principiile montignac, mincam sanatos
Date: 155cm, 84.3kg
Mesaje: 595
Aprecieri acordate: 11
Am fost apreciat(a) de 9 ori in 8 mesaje
Implicit Re: Jurnal Ocsanel

slabitu merge el dar fara mine, la sala nu mai merg, Ella nu mai sta in carut cumintica si atunci nu prea pot face sport caci stau cu ochii doar pe ea....plus la asta am inceput sa exagerz cu panea si cam greu ma opresc din mancat, chiar daca sunt satula tot bag in mine de parca vine foamea in elvetia.
Cotofene mele ca cotofene toata ziulica tzac tzac tzac...nu le mai tace guritza, mai am si copii vecinei cateodata si atunci.....e putin mai usor caci se joaca impreuna....si oricum stau cu ochii pe ei
de mancare nici nu mai vorbesc, ma bag in bucatarie vine si Mia "vau sa azut, maica" si dupa ea si Ella vrea in brate...fac doar ceva rapid (paste, salate..)
cam asta e la mine
ah sa-ti spun ca am facut ceva gim direct cu muhamed si mi-a placut si mie, multumesc mult
__________________
Jurnal Ocsanel
ocsanel, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1958 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1441 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 667 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]