View Single Post
  #1542 (permalink)  
Vechi 05 mar 2012, 18:43:56
myha's Avatar
myha myha este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 21 nov 2010
Locaţie: Constanta, Romania
Vârsta: 48
Dieta: alimentatie sanatoasa si sport
Date: 170cm, 66.8kg
Mesaje: 2.605
Aprecieri acordate: 5.736
Am fost apreciat(a) de 4.067 ori in 1.239 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10

Citat:
Anterior postat de porumbita Vezi mesajul
Buna dimineata fetelor , am intrat pe fuga sa va spun o saptamana minunata plina de realizari , pt ca eu nu imi mai vad capul de munca , si nu am mai intrat de multicel pe aici ...am vazut ca aveti rezultate frumoase , am vazut intalnirea fetelor , si toate noutatile dar nu am avut timp sa scriu ceva. Despre mine ma "mentin' la aceeasi greutate dar fac sport ...si am incercat ...Squasch ....am facut febra groaznica ...intr-o ora cat nu am facut 3 zile la ski....a ...am fost si la ski ...vremea a fost super ....concluzie munca si ....relaxare din cand in cand ....asa ca daca vreti sa diversificati miscarea va recomand acest tip de sport ...arde cele mai multe calorii....am incercat pe pielea mea ....si asa e ........va pup ...si spor la slabit....
Ahaaa, deci tu erai la ski si noi ne intrebam pe unde umblii, ma bucur ca esti bine, starea de spirit este ok asa ca ...da-i inainte " cu tupeu", cum zice cantecul

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Neata fetele
Cum ati trecut de weekend?
Eu ca de obicei , daca nu mai grav.
Tocmai ma pregateam sa-ti dau bataitza dar am vazut ca mi-a luat-o Vidia inainte. Eu ti-am mai zis ca tu arati super bine si ca nu mai trebuie sa slabesti nici un gram dar tu nu si nu

Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Buna fetele.O saptamana minunata .Eu sunt cu treburi ,am pus la spalat o masina ,acum fac curatenie .Petrecerea a iesit super ,o sa pun poze dar nu stiu cand ,am multe treburi astazi ,trebuie sa merg si la coafor,poate maine am timp sa va pun poze
Asteptam poze!

Citat:
Anterior postat de Kamyy Vezi mesajul


Sa speram ca pana in vara sa dam jos macar 5kg...si apoi mai vedem....
Daca reusesc sa dau jos 5 kile pana-n vara este perfect, inseamna ca revin la forma initiala...sa speram Kamy...speranta moare ultima

Citat:
Anterior postat de nicoleta100 Vezi mesajul


eu zi de cantar!94,5!!! cred ca de la sport!
bravo Nico si la cat mai multe kile date jos!
myha, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2066 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1549 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]