Subiect: Tina's diary
View Single Post
  #1550 (permalink)  
Vechi 09 iul 2011, 15:27:25
BornCrank's Avatar
BornCrank BornCrank este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 15 mai 2011
Locaţie: ..., Romania
Date:
Mesaje: 1.726
Aprecieri acordate: 14
Am fost apreciat(a) de 45 ori in 33 mesaje
Implicit Re: Tina's diary

Citat:
Anterior postat de Tina Vezi mesajul
Nu imi face rau teoretic nimic, doar mental ma afecteaza vina. Practiv vorbim de portii minuscule sanatoase. Dar eu le vad vinovate. Eu sunt pe baricade, cum se vede-n meniu. Dar sincer sunt obosita sa mai tot planific, interzic, calculez. Eu pun meniul doar ca sa vad carbo.
Te stresezi prea mult si cauti motive, dar ar fi cazul sa treci peste, ca de la 2-3 curmale nu se intampla nimic si sunt chiar f bune, nu e cazul sa-ti zic ce beneficii au ca stii mai bine decat mine.
Zici ca esti fecioara! Mie daca nu-mi iese ceva perfect, renunt si o iau de la capat, in loc sa repar si sa continui, asta e defectul meu si tare mi-e ca si tu esti la fel.
Nu m-am uitat la meniurile tale, m-am uitat la deserturile low-carb...yummy
Hmm, cum ti-am mai zis, iti cauti motive, te preocupi, gandesti prea mult. Hai inainte! Nu te mai uita inapoi, esti rac, nu? Un pas inapoi, doi inainte.
Hai ca se poate!
BornCrank, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. BornCrank, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].