View Single Post
  #1565 (permalink)  
Vechi 16 ian 2011, 18:48:27
anaralu29's Avatar
anaralu29 anaralu29 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 26 nov 2010
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 43
Dieta: WW
Date: 158cm, 60kg
Mesaje: 2.016
Aprecieri acordate: 561
Am fost apreciat(a) de 868 ori in 461 mesaje
Thumbs up Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

Buna seara fetele!!!...
Itssy - Uite taman vorbeam cu sotul ca mi a zis ca ma incadrez in puncte strict ...
Iar eu Itssy am de unde slabii,oricum pana pe data de 30 mai ,ziua sotului meu,o sa am cu aprox 10 kg mai putin dupa targhet..daca tin in continuare bineanteles si o sa am o greutate normala..sper....cu ajutorul vostru..sper sa reusesc.
Lu - Draga Lucretia..am citit undeva ca nu e bine deloc sa te cantaresti zilnic,chiar si prietenul meu zice asta mereu..eu cam la 2 sapt ma cantaresc,(chipurile),de fapt la inceput m am cantarit asa ,apoi am fost curioasa sa vad ce minuni mai face..in fine..cand oi mai avea doar cateva kg de slabit cum ar fii ultimile 10 kg o sa ma cantaresc la 2 sapt , ca stiu ca va fii mai greu umpic.Sa vad cum ma voi descurca cu faza de platou cand voi ajunge acolo ,mi e cam teama.
Rawasi - Rawasi ,si in cat timp ai luat 3 kg in plus???
PS:somn usor,revin daca e cu un meniu..poop
__________________
TOTI SUNT PRIETENI CU CEI FERICITI...
anaralu29, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1883 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1366 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1367 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat