View Single Post
  #1575 (permalink)  
Vechi 20 iul 2011, 08:54:01
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 09

Citat:
Anterior postat de myha Vezi mesajul
Buna dimineata fetelor! O zi frumoasa si " La multi ani " pentru sarbatoritii de azi!

..asa este, Angi are dreptate, mai putina treaba azi ca este sarbatoare. Azi decretam zi doar de sport, lasam de o parte treburile
Am vazut ca unele fete si-au cam facut de cap cu sportul, ce faceti mai, v-au doborat caldurile
Eu, chiar daca mai calc stramb in dieta, de sport tot nu m-am lasat
Hai mooobilizzzzareaaa, la sport cu voi, acum se slabeste, transpiri si elimini toxinele din organism.

Ne auzim mai tarziu ca m-a sunat seful sa merg un picut la serv, am de semnat ceva, pupici
Ma simt direct vizata si imi asum vina..Dar am facut un fel de juramant,si pana nu se indeplineste ceva,si eu stau in stand-by cu sportulStiu ca nu are sens,da pt mine are..Va asigur si promit ca o sa ma apuc de sport din nou

App,Ella,chiar am zis rugaciunea si mi-am facut cruce..cand vorbesc cu voi nu mai sunt chiar asa anxsioasa,dar cand raman singura eu cu mine si cu gandurile mele...Cred ca-mi trebe o exorcizare intreaga,o rugaciune nu-mi ajunge
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]