View Single Post
  #15806 (permalink)  
Vechi 02 aug 2013, 16:49:44
rozica1965's Avatar
rozica1965 rozica1965 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa expert
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 58
Dieta: gastric sleeve
Date: 154cm, 77kg
Mesaje: 68.156
Aprecieri acordate: 47.414
Am fost apreciat(a) de 45.907 ori in 24.999 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Rozi ce tare..da cel putin fulgii aia erau ecologiciin sensul ca nu miros urat,se descompun fara urmari..ai noroc cu asa vecina,uite eu si Serpi ce patimim..

multumesc de intrebari,iubitasunt f binenu mai am nica..
Vai,nepotelul e scump tare,ii place bici si se urca pe ea,merge la plimbare cu mamaie,doar ca e invatat cu aia mica ce a avut-o.si da din pedale si inainte si inapoi..mori de ras,merge in sughituri,asa..da merge,se prinde el pana la urma ca tre sa dea din pedale numai inainte..Pe mine ma terorizeaza cata energie poate sa aiba un ghindoc de 3 anisori..eu nu ii fac fatza..chiar acu o sa ies si merg la ei,ca e singur cu mama si nu mai poate saraca sa ii faca fatza,mai joc eu fotbal cu el,asa imi fac si sportul
voi gata,v-ati linistit acasa,mitzulina a reintrat in posesia casei?

ms,Clau
ai grija cu accidentele alea,ca daca astia te da in judecata esti buna de plata..bine ca nu au patit altceva,da ma intreb chiar erau chiori si nu vedeau pe unde merg..
sper sa ai raspunsurile dorite,si bafta cu treburile!

Pupicei,Flori,sper si eu sa ai net unde mergi..sa vezi ce bine o sa-ti fie la munte,racoare,placut..pacat ca s-a ranit batranica ta,banuiesc ca acuma tre sa stea in casa pana se face bine..si tu cu ea..
Mereu citesc cu sufletul la gura noutatile despre tatal tau,tot sper sa vii cu vesti bune..sanatate multa ii doresc!

ai ceva de munca..se mai fac daca le plantezi acuma,nu e tarziu?ca as mai pune si eu..da sa nu ma chinui degeaba..

Superbe nume! sa fie sanatos pricvhindelul
Vaii,Angi,da i-ai luat chiar tot..inteleg c o faci de dragul copilului,dar parca prea ii alinti pe fata si sotul ei,asa nu isi dau seama ce greu e sa cresti un copil si sa-i asiguri tot ce e necesar..
pupici si tie,si spor la treburile nenumarate!

of..ti-a venit si tie randul sa te plangi..eu mereu ma descarc aici cu voi,nesimtirea e maxima,nici eu nu inteleg ce greutate o fi sa pui la gunoi toate celea..vecinii mei mai ma si intoxica cu fum nociv,ca dau foc la peturi si cauciucuri..odata m-am certat rau cu ei,toata lumea imi zice sa-i las in pace,ca-s violatori recunoscuti,satuli de puscarie,ultima data ala cu care m-am certat a fost in puscarie pt ca a violat un baietel de 8 ani..eu i-as impusca

Rozelu,ce ne-ai rasfatat azidimiapa aia tare ma atrage pe mine..eu de felul meu sunt ratza,nu imi place s ama prajesc la soare da din apa nu as mai iesi
Si eu la Dunare tot asa fac...99% din timp stau in apa.........
__________________
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui rozica1965:
claudia22 (02 aug 2013)