View Single Post
  #1588 (permalink)  
Vechi 29 iun 2010, 07:25:26
anes's Avatar
anes anes este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 05 feb 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 56
Date: 174cm, 91.5kg
Mesaje: 8.564
Aprecieri acordate: 386
Am fost apreciat(a) de 1.834 ori in 505 mesaje
Implicit Re: Mailin-Planul meu

Citat:
Anterior postat de mailin Vezi mesajul
cunosc sentimentul...nu am mai fost de nu stiu cand in concediu...si daca stau sa ma gandesc bine, nu am fost nici odata intr-un concediu adevarat...
m-am tot uitat zilele trecute pe wizz air si au niste oferte excelenete, gen 4 RON la bologna, dar pana nu ne mutam nici nu indraznesc sa ma gandesc la ceva, mai vedem dupa
visez insa la o plaja cu mare calduta si nisip fin si liniste totala timp de o saptamana
s/au intors copiii din tabara?
pai, ar fi timpul sa-ti iei un concediu adevarat. ai avut o perioada foarte, foarte agitata! il meritati din plin!
oooo! visul cu plaja, nisipul fin si marea calduta si eu il am si ideal ar fi sa nici nu fie aglomerata . anul asta cred ca sar peste ... asta e. sunt altele ... sau poate, cine stie ce-mi mai rezerva viitorul.
da copiii s-au intors din tabara. golim valizele, spalam hainele, si impachetarea inapoi, ca duminica pleaca din nou
anes, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2426 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1909 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1393 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]