View Single Post
  #1589 (permalink)  
Vechi 12 iun 2012, 10:40:55
diadora's Avatar
diadora diadora este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 25 ian 2010
Locaţie: Resita, Romania
Date: 166cm, 71kg
Mesaje: 6.335
Aprecieri acordate: 212
Am fost apreciat(a) de 408 ori in 294 mesaje
Red face Re: Rina 90"s (etaj XIV)

Citat:
Anterior postat de Anita Luca Vezi mesajul
Neatza fete!
Am revenit si eu cu explicatii, am fost f ocupata zilele astea si nici de diete nu m prea tinut, atat ca m am straduit sa nu mananc dupa ora 6 seara, in rest vineri a fost ziua sotului, ieri a mea, duminica ne au invitat socrii la masa, diseara sau maine s ar putea sa iesim cu niste prieteni din care unu a iesit primar si o sa ne chefuim din nou, de vineri merg vreo 4 zile la baile felix, mai are rost sa zic ceva
Anitaaaaaaaaaaaa, mi-a fost dor de tine si de pachetelele tale....
Ma bucur sa stiu ca esti bine, ca te distrezi si va sarbatoriti!
Te pup, si vino mai des pe la noi....

Citat:
Anterior postat de Fl0r3ntina Vezi mesajul
buna fetele,
uite am aparut si eu...de ieri am inceput sa tin dieta montignac...am incercat de reiau rina de 100 de ori...si nu mai reusesc la carbo mananc prea mult dulce apoi la vitamine sigur mancam si altceva...si simt nevoia sa mananc zilnic mancare cu carne sau un iaurt sau omleta...am zis sa incerc si asa...
plus fitness sper sa am rezultate...
in rest..mihaita a facut pojar... cu temperatura, diaree...acum e mai bn
Buna, Flori! Mult succes cu noua dieta!

Citat:
Anterior postat de dianacosmina1 Vezi mesajul
Neata fetele
Buna, iubita! Bine ai venit!

Citat:
Anterior postat de Creatsa Vezi mesajul
Buna fetele mele dragi !
Raportez si eu -300 g ! E ok si asa decat deloc.
Cred ca nu am respectat destul ziua de ieri
Daca va uitati pe meniul meu o sa vedeti !
Va pup
Bravo, iubita! Tu esti ca mine, minus 300 de grame!

Citat:
Anterior postat de moni30 Vezi mesajul
buna dimi fete dragi,
Anitaaa, bine ca ai dat un semn, te dadusem disparuta, La multi ani !!! si tie si sotului, sa fiti fericiti, sanatosi si viata lunga impreuna baga...chefuieste....si apoi hai la treaba

Floriiii, dapoi pe unde mi umbli??? imi pare rau de Mihaita...mai putin si faceti si voi anul, pup

eu azi...mi am facut ghiveci de legume cu orez...de care nu-s prea incantata cum a iesit...dar asta v oi papa azi, am pus muuulte legume si ff putin orez...o sa pun si o lingura de smantana sa merga mai bine
as fi vrut sa tin vitamine ...iar...pt ca... aseara la 10...am mancat o bucata de praji mna mai era putin din kinderul ala...si cum sa l arunc, am papat cu sotul...
Iubita, bine ai venit! Sa stii ca te-am ascultat, nu am mancat langosi desi m-am gandit la ei de numa, numa....

Citat:
Anterior postat de hellmonkeygirl Vezi mesajul
Neata dragelor! La multi ani fete sarbatorite si celor care aniverseaza momente speciale in cuplu!!

Eu m-am trezit cu o stare nasoala, ca de raceala asa, am si gatul umflat in stanga si nu stiu ce este. O sa iau preventiv Propolis cu vit C si poate un paracetamol.

Azi imi fac salata cu ton la pranz si cred ca si la cina tot asa.

Va pupa Sandi si zi faina!

Buna, Sandi! Cum faci salata aia de ton???????? Cu salata verde?????? Ca suna tare bine....

Citat:
Anterior postat de margutza Vezi mesajul
Salut, fetelor!
Azi fac pilates la sala....1h. Ce bine ma simt dupa ce se termina oraaaaaaaa. Eu care alergam ..asa..pe stadion...acum vad eu ce inseamna sala si cat te munceste antrenoarea acolo, uh.
Buna, Marga! Bafta cu sala!
__________________
diadora, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1626 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1109 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 593 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]