View Single Post
  #1596 (permalink)  
Vechi 29 feb 2012, 10:47:27
sandural's Avatar
sandural sandural este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 16 sep 2011
Locaţie: emden, Germania
Vârsta: 36
Dieta: hipocalorica
Date: 158cm, 76kg
Mesaje: 273
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Alynutei

buna,alinuta,ce mai faci? care mai e treaba pe aici? Eu deocamdata nu prea mai pot manca ce vreau,sotul e plecat cu treburi importante,asa ca sunt intretinuta deocamdata de mama soacra,fructe am in casa,insa sunt pentru copii,mananc numai porcarii:mancare cu carnati,cu jumari...d-astea ii plac ei,asta mananc si eu. am reusit sa mai slabesc putin,mi-am modificat si la ticker,insa lent rau scap de kilogramele nedorite. sport fac,insa noaptea pe la 2 2-3 minute...pilates pt burta. imi doresc din tot sufletul silicoane ca de la nasteri am niste pielite de mi se face greata cand le vad,faza este ca eu am fost inzestrata de mama natura cu un piept cat de cat generos,adica ma mandream sa port o bluza mai decoltata...acum ma ascund de ele...si sotul meu iubit este un gelos,nu ma pot duca la sala,ca ar incepe cu stari de depresie ca are presimtiri si chestii d-astea, acum ca arat ca o muratura,d-apai sa imi mai pun si sani,i-am zis si raspunsul lui a fost ca "poate" apoi ca sa port sutien,eeei il dau eu pe brazda...cred...
si pentru ca am inceput cu vestile proaste,sa continui cu cele bune...am spus mai sus ca sotiorul meu este plecat. ei bine,de acum o sa avem casuta noastra,mai lipsesc eu sa semnez contractul la notar si gata !!! abia astept! nici nu prea mai dorm cum trebuie. dupa ce semnez o sa fie oficial a noastra! atunci nu o sa ma mai frece nimeni la cap cu ce trebuie sa fac si cum,o sa mi le fac eu usurel in stilil meu,vaaai o sa pun poze cand ajung in germania sa iti arat.
faza este ca i-am spus lu adi ( asa il cheama pe sotul meu) ca pana ne vedem o sa slabesc si o sa ajung o bunaciune,dar se pare ca...cred ca am mintit cred ca o sa caut un motiv sa ies din casa astazi sa ma plimb poate asa mai scade sunca.
hai ca mai am putin si scriu romane. te pup,o sa incerc sa intru in fiecare zi de acum