View Single Post
  #16 (permalink)  
Vechi 05 oct 2012, 13:33:19
floricica0vesela's Avatar
floricica0vesela floricica0vesela este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 02 aug 2010
Locaţie: ., Romania
Vârsta: 37
Dieta: montignac-man
Date: 163cm, 69.7kg
Mesaje: 2.697
Aprecieri acordate: 1.774
Am fost apreciat(a) de 3.227 ori in 1.132 mesaje
Implicit Re: Jurnalui cuiva deprimat dar care nu va mai fi asa! (simpatica 81)

buna simpatico!

spune-ne si noua un nume, sa stim cum sa ne adresam
mie fetele imi spun Flori sau floricel

toate trecem prin depresii si stari rele, asa ca ai incredere ca exista luminita la capatul tunelului, tu trebuie doar sa mergi mereu inainte, spre ea.
si i-ati tot timpul sa de care ai nevoie sa ajungi acolo, ca orice realizare importanta cere timp, nu se intampla peste noapte

stiu cat e de greu sa nu ai de munca, sa te certi cu partenerul, si sa nu stii incotro sa o apuci. sa mai ai si kg in plus, e deja mai mult decat crezi ca ai puterea sa duci

dar ia-o rand pe rand, si totul se va rezolva

fa o lista cu toate lucrurile care te deranjeaza, si mediteaza la ele.
vezi care sunt lucruri care depind de tine, si ce poti face ca sa le indrepti
incepe cu pasi mici

nu poti sa decizi tu cand ai sa-ti gasesti de lucru, singurul lucru pe care poti sa-l faci e sa tot aplici si sa dai telefoane
dar foloseste timpul liber sa imbunatatesti lucrurile care tin de tine

vrei sa slabesti?
adopta un stil de viata sanatos, si preparati fiecare masa sa fie atat de gustoasa si satioasa incat sa nici nu iti pese de mancarea sotului
daca iti doresti sa slabesti pentru tine, tine minte ca fiecare masa conforma te aduce mai aproape de rezultat, si i-ati forta din asta
cand am tinut montignac, am gatit mancare atat de buna pentru regim, ca prietenul meu abia astepta sa manance din mancarea mea, mama la fel

site-ul slabutelor e o comoara de retete noi si interesante, foloseste-l acum, cand ai timp

aranjeaza-te in fiecare zi, sa te simti frumoasa.
rasfata-te, ingrijeste-te.
coloreaza-ti unghiile, coafeaza-ti parul, fa-ti masti naturale pentru par, din galbenus de ou si ulei de masline
fa-te in fiecare zi sa zambesti, si cand vei merge la un interviu, sa radiezi........vei obtine mult mai repede un job
plus ca sotul tau va fi intrigat.

gaseste zi de zi ceva ce iti face placere. lucrurile bune nu costa bani.
ai net....citeste o carte buna online

daca te concentrezi pe lucruri pozitive si care te bucura, ai mai putina energie sa vezi cele mai negative si sa te ingrijorezi din cauza lor mai mult decat merita

multa bafta.