View Single Post
  #1615 (permalink)  
Vechi 02 mar 2012, 13:10:30
sandural's Avatar
sandural sandural este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 16 sep 2011
Locaţie: emden, Germania
Vârsta: 36
Dieta: hipocalorica
Date: 158cm, 76kg
Mesaje: 273
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Alynutei

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul

Bine ai revenit
Cat lipseste sotul tau? Absenta lui ar trebui sa te motiveze ,la intoarcere sa gaseasca o sotie slabuta si sexi
Incearca sa renunti la carnati, jumeri, lamureste-o pe soacra ta ca vrei sa papi mai sanatos , poate te urmeaza si ea
In ceea ce priveste silicoanele ,nu stiu ce sa zic,mie mi-e cam frica,oi fi eu de moda veche , n-ai incercat un sutien cu perinite, sau chiar cu silicoane sa vezi ce frumos ti le ridica, sau arata chiar asa rau? Ai grija si ce silicoane alegi , c-au fost niste probleme cu cele ieftine.
Sa sti ca si sotul meu nu a imbratisat ideea de a merge eu la aerobic, sa vezi ce frumos s-a invatat acum si stie ca face parte din programul meu. Trebuie sa-l lamuresti cumva.
Ma bucur c-o sa ai in sfarsit casuta ta, cred ca abia astepti sa faci poze
Te pup si intra mai des
buna dimineata!
o sa mai stea cateva luni ar fi vorba sa vina dupa noi prin mai-iunie,dar acum depinde si de cat de repede termina casa de renovat. soacra mea nu poate fi lamurita,crede-ma am incercat,si mai are putin si face suta de kilograme,s-a invatat sa manance asa,cand imi fac o mancare de legume zice biac si incepe sa manance in fatza mea mancare "normala"...aici nici eu nu pot sa ma abtin pentru ca imi place,ar trebui sa merg la alergat,ma simt libera cand fac miscare,cand ies sa ma plimb...insa toata lumea imi spune sa ma duc ca cine ma tine ca sta tata cu copiii si tata bea si nu se spala pe maini ca lumea dupa ce face focu si uneori nici dupa ce merge la baie,si am gasit pernute de detergent de rufe imprastiate de cleo prin casa, robi plimbandu-se de-a busilea si el dormind, i-a cazut si o masa in cap in grija lu tata,si a tras si de mileul din sufragerie sa ii cada vaza in cap si mai mult nimic,s-a spart langa el... eu dormeam ca azi-noapte m-am culcat la 3 jumate ca a trebuit sa fac focul la centrala,ca si asta se lauda ca face si nu face ca lumea la ora aia se stinsese focul de mult si era frig...mda...in fine...asta mic este nazdravan rau,nimeni nu poate avea grija bai bine ca mine de el,cleo este cumintica,nu am avut niciodata treaba cu ea...faza cu pernutele a fost,atunci m-am speriat ca alea sunt toxice,si ea doarme pe unde apuca si adormise in bucatarie pe coltar...a vrut sa faca treaba ea in fine,dcei o sa trebuiasca sa jonglez cumva la mancare. mi-am facut coliva ieri si am mancat din ea si astazi,nu ma pot satura de coliva...cred ca o sa imi fac in fiecare zi
poze cu casa pot sa pun si acum,insa pe dinafara si in starea ei initiala,fara trotuare facute si flori in gradinita... casa asta este salvarea mea,sunt o fire dificila,care nu suporta interventii din partea nimanui in familie,pentru mine familia mea este ca un templu...imagineaza-ti un templu si la un moment dat intra un grup de oameni si incep sa critice icoanele si aranjamentul si vorbesc tare si fac glume pe seama asta ... cred ca am probleme dar asa sunt eu. mi-ar fi afectat clar toata casnicia daca as fi ramas aici cu familia si sotul meu ar fi continuat sa plece cate 3 luni.
POZE CU CASA
Imagini ataşate
File Type: jpg 420 16073.jpg (137,3 KB, 6 vizualizări)
File Type: jpg 420 05655.jpg (70,1 KB, 3 vizualizări)
File Type: jpg 420 07412.jpg (111,3 KB, 5 vizualizări)
File Type: jpg 420 11986.jpg (82,9 KB, 7 vizualizări)