View Single Post
  #1618 (permalink)  
Vechi 20 feb 2012, 09:27:34
oanamagdalena's Avatar
oanamagdalena oanamagdalena este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 06 apr 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 54
Dieta: Montignac
Date: 149cm, 48.9kg
Mesaje: 3.626
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 16 ori in 14 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de aleka008 Vezi mesajul
Eu cred ca asta e cea mai mare motivatie, la mine asa a fost! Am reusit sa dau 23 kg in 7 luni de dieta am avut vreo 5 abateri, deci se poate! Ai incredere in tine si o sa ajungi unde iti doresti.
Am vazut ca nu ai reusit sa papi cu somon, ramane el pe alta data. Mazarea asta galbena e cu mult diferita de cea verde?
Eu sunt racita.. de vreo 3 zile imi curge nasul, stranut si tusesc. Sper sa nu ii dau piticaniei ca si ea a fost fonfanita saptamana trecuta si inca nu i-a trecut. Asa ca am calcat pe bec cu licoare cu zahar pentru raceala, la mine functioneaza mai mult decat pastila. Duminica de dimineata am halit sarmale, aveam pomana si la sarmale nu rezist. Preconizez ca o sa-mi fac conforme saptamana viitoare.
Oricum am avut scadere la cantar sa vedem ce iese saptamana asta.
Pupici!
Sanatate multa!
Nici eu nu rezist la sarmalele soacra-mi!Periculos de gustoase si mai ales neconforme
Mazarea asta galbena e ok,nu mi se pare sa fie mare diferenta fata de mazarea verde uscata,dar e diferenta fata de gustul de mazare congelata.Oricum ,sunt convinsa ca piureul iese mult mai bun cu mazare congelata si mi-a dat cineva o idee de piure de mazare verde congelata si frunze de menta(pt.aroma).Voi incerca negresit!
P.S.: felicitari pt. scadere!
Răspuns cu citat