Subiect: Jurnal Barbuta
View Single Post
  #1619 (permalink)  
Vechi 28 apr 2013, 18:32:20
vio ce doreste sa slabeasca's Avatar
vio ce doreste sa slabeasca vio ce doreste sa slabeasca este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 25 aug 2011
Locaţie: FRUMUSICA, Romania
Vârsta: 51
Date: 167cm, 109kg
Mesaje: 2.799
Aprecieri acordate: 3.082
Am fost apreciat(a) de 2.316 ori in 1.319 mesaje
Implicit Re: Jurnal Barbuta

Citat:
Anterior postat de barbuta Vezi mesajul
buna ziua si in casuta mea saraca e parasita rau dar nu prea mai am dispozitia necesara sa scriu ,nici acum nu sint prea ok dar am zis ca ar fii bine sa ma mai recreez ,am inceput serviciul de 5 zile ,acum e nebunie mare abia astept sa treaca pastele sa ma recreez si eu ,momentan lucram ful de tot fara libere ,dar scap eu nu mai mor o saptamina ,ce ma ingrijoreaza sint durerile de coloana abia merg ,dupa pasti ma duc la dc momentan ma calmez cu calmante,eu ma bag la somnic wekeend placut fetele
Buna Roxi !
Nu ai ce sa faci decat sa fii tare si sa infrunti ce-ti rezerva viata !
O sa-ti da un exemplu de necaz ce l-a tras o colega de a mea si din care am invatat si eu ...dar si m-a afectat mult .... Tot timpul i se parea viata grea ,tot ce facea nu avea valoare in ochii ei ,ba nu are noroc ,ba sotul le cam tragea la masea si mai spargea cate un geam sau o mai lovea cand exagera cu bautul ...in principiu chiar ii era grea viata , i se parea ca nimic nu mai are sens si ea este cea mai necajita din lume ....pana intr-o dimineata can a mers cu fiul ei de 17 ani la mama ei si au gasit casa ravasita si pe batrana omorata in bataie si pe deasupra si in urma unui viol ....De atunci nu mai spune ca tot ce i se intampla e greu ,trece cu stoicism peste toate si se gandeste ca mai rau decat i ce s-a intmplat mamei ei nu poate fi si mai rau de asi vedea fiul afectat de cele vazute, iar nu poate fi ......
vio ce doreste sa slabeasca, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2367 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1850 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1593 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui vio ce doreste sa slabeasca:
barbuta (28 apr 2013)