View Single Post
  #1627 (permalink)  
Vechi 04 mar 2010, 01:11:34
huskygirl19's Avatar
huskygirl19 huskygirl19 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 21 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Monti-Incarcatura Glicemica-Hipocaloric
Date: 169cm, 75kg
Mesaje: 1.484
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac

Citat:
Anterior postat de Alesiana Vezi mesajul
hmmm era cat pe ce sa ma uiti....sa vezi ce-ti faceam! Acum am pus piciorul in casa....de 5 zile am o viata infernala...parca sunt Gabi Szabo ( sper ca am scris bine) sunt tot pe fuga....n-am vreme sa respir....EU CRED CA RAMAN ULTIMA PE SITE-UL ASTA ...la cate kg am de dar....cred ca se vor retrage si cele care inca nu s-au inscris...paana ajung eu la kg dorite..Dar nu ma las...datorita voua chiar nu ma las..stiu ca nu sunt singura..si sunt pusa pe fapte mari...
Eh hai nu te supara acum...am facut rapid o lista cu numele care mi-au venit rapid in minte ca au tot activat pe aici azi Am uitat de exemplu de Raluka care intradevar ne viziteaza mai rar...sau de Drama queen...si alte fete care intra mai rarut...am zis si eu de astea harnicutele care toata ziua macane pe aici . Si tu esti o furnicuta, da azi nu scrisesei nimic si sunt cu banda cam scurta...da nu te-am uitat
huskygirl19, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
huskygirl19, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1744 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1227 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 711 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]