Subiect: Jurnal Cassy
View Single Post
  #1632 (permalink)  
Vechi 11 aug 2011, 01:12:28
DoarEu's Avatar
DoarEu DoarEu este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 24 feb 2010
Locaţie: Suceava, Romania
Dieta: Rina's 90
Date: 174cm, 60kg
Mesaje: 177
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Cassy

Citat:
Anterior postat de Cassy Vezi mesajul


Bunaa !
Ehehehee, poveste luuunga. Vacanta asta aveam planuri mari de tot. Imi doream multe..insa dorintele mele s-au spulberat datorita nemotivarii mele si comportamentului meu indiferent. Am mancat normal, ca inainte de dieta cred, cu exceptia ca n-am mai mancat prajeli si grasimi, insa dulciuri am mancat.. si nici nu mi-am dat seama cand a venit luna august si m-am gandit sa ma cantaresc si eu.. si hop.. 67. Ma asteptam sa pun pe mine, pentru ca am mancat haotic, sport n-am mai facut, doar cate un jogging o data pe saptamana si acela esuat. Ore de somn nuprea au fost, apa n-am mai baut.. etc. Deci, am 67 de kg. Enorm. Nici nu pot sa cred acum. Dar, eu privesc partea plina a paharului. Macar m-am trezit acum la realitate si nu la 70 kg. Cand ma gandesc ca ajunsesem la 63.. . Dar gata ! M-am hotarat sa fac sport in FIECARE ZI, cel putin 60 minute. Azi am facut doar 40, ieri 20, si voi mari considerabil minutele de sport ! Am inceput sa beau apa si ceai, 2 litri macar. Am pus stop ! NU MAI VREAU MANCARE INTERZISA ! nici sa o vad.
Mai este doar o luna pana incepe scoala, imi doream sa fiu un bobocel slabut, frumos,gingas.. nu un butoi. Visele s-au spulberat atat de repede.. Sper doar sa ajung unde-mi doresc de data asta!
vaaai, nu vorbi asa urat despre tineee imi pare rau pt acele kg, dar cu ambitia asta pe care o ai acum siiiiiiigur o sa reusesti sunt mai mult ca sigura
si eu vroiam sa fiu un bobocel slabut si dragut, daaaar...mai vedem vacanta inca nu e gata sweetie, deeeeeci ramai ferma pe pozitie
tii vreo dieta anume sau personalizezi?
__________________
Jurnal Oana