View Single Post
  #164 (permalink)  
Vechi 30 sep 2012, 22:10:05
Twisty's Avatar
Twisty Twisty este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 feb 2012
Locaţie: Medias, Germania
Vârsta: 34
Dieta: Hipocalorica
Date: 161cm, 54.5kg
Mesaje: 2.584
Aprecieri acordate: 137
Am fost apreciat(a) de 285 ori in 231 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel

Citat:
Anterior postat de WhiteAngel Vezi mesajul
crede`ma ca din exerior sau pana se conving si restul eu sunt mereu cea nebuna, care are probleme si nush ce ..
dar de fiecare data dupa un anumit timp au ajuns la vorbele mele si mi`au dat dreptate .. m`am saturat crede`ma sa fiu vazuta ca o ciudata si nimeni sa nu ma inteleaga ..
nu ma incalzeste cu nimic ca vin peste cativa ani la mine si imi spun ca am avut dreptate dupa ce m`au dezamagit si mi`au stricat copilaria/adolescenta ...
eu stiu foarte bine despre ce vorbesc aici chiar daca, din nou, par o nebuna care habar nu are de capul ei .. in doar astia 17 ani am trecut prin destule .. stiu, sunt altii care poate au trecut prin si mai multe, dar marea majoritate nu a trecut nici prin jumatate ..
din cauza lor am ajuns asa, sa am o gramada de nervi, sa ma comport urat .. pt ca m`am saturat ! te saturi sa vorbesti frumos si sa vezi cum isi bat joc de tine si te trateaza ca pe un nimic ..
la bunicamea nu e vorba ca nu are notiunea timpului .. nu e chiar atat de bratrana .. are vreo 65 de ani .. dar ea in loc sa vina sa ma ajute ca asa a ramas stabilit, se duce sa`si faca nu stiu ce masaje .. din cauza asta pierde ea notiunea timpului .. si am vorbit frumos cu ea si i`am explicat ca daca vrea sa`mi faca un bine sa vina mai devreme ca altfel nu ma ajuta cu absolut nimic .. pt ca tot ei m`au obligat sa accept situatia cu ea cand stiu ca nu`mi convine de ea ca ma streseaza .. ea de fiecare data cand vorbeste cu mine trebuie sa imi aduca aminte de trecut si de toate moemntele triste din viata mea si sa ma indispuna


nici mie nu`mi pasa de multe ori .. dar chiar daca pe moment nu iti pasa, in timp se aduna toate si explodezi .. eu cel putin asa sunt
Da,si eu explodez cand se umple paharul !
__________________
Jurnalul meu :Twisty`s Diary

Think Positive !!!


Multumesc Slabute.ro!
Răspuns cu citat